oversize kadro maşa bağlantı

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
arkadaslar 781 kadrom aldım ve ona gorede xcm maşa aldım maşanın cıcekcıgı ıcınde kadronunda furşu vsde var ancak sızınde yardımlarınızın sonucunda bıraz tecrubelerınızden yararlanarak toplayacagım , yardım eden herkese teşekkürler....

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@mustafa38

komple baglantının nasıl gerceklestıgını soruyorum normal ınce bogazları kendım yapıyordum ama ılk defa oversıze kadro kurucam ondan danısmak ıstedım , komple nasıl kurulur ole sorayım :)

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Önce furç takımını kadroya takacaksın. Sonra maşanın şaft burusuna furç takımının içerisinde bulunan pulu takacaksın. Çiçeğide şaft borusunun içerisine yerleştirdikten sonra maşayı kadroya tak. Sonra gidon boğazını şaft burusuna tak ama gidon boğazının vidalarını sıkma. Furç kapağını gidon boğazının üzerine kapat ve furç kapağının vidasını sık. bolluğu alana kadar sıkacaksın çok fazla şıkıştırma. Sonra gidon boğazının vidalarını sık. iş bukadar umarım yardımcı olabilmişimdir.
İyi günler.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@mziyaeddin

teşekkürler ancak furç kapağının vidası eksık :(

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
@sonEr´´

Furç kapağının vidasını bisikletcilerde bulabilirsin. Bisikletcilerde yoksa o vidadan sanayiden de temin edebilirsin

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
cok sağolun ılgılendıgınız ve aydınlattıgınız ıcın :) peki bir sorunum daha var kadro kulakcıgı bıraz ıcıne dogru yamulmus onu mengene ıle duzeltsem ıdare edermı

• Beğen
Tepkiler: mziyaeddin

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
@sonEr´´

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sağlamlığını kaybedebilr, ama kullanmanızda sorun çıkartmaz. Yani akdarıcı bi darbe aldığında daha çabuk kırılabilir.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´