Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oversize Düz maşa

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Daha öncede bahsi gecmişti ama sitede aradım bulamadım , bende buradan bir konu açayım dedim .. MTB bisikletler için carbon oversize düz maşayı nerden temin edebiliriz .. ??? V fren uyumlu olmalı vede disk ... Hadi disk olmasada olur ..

Yada aluminyum da olabilir .. Bisikleti süspansiyon harici düz maşa ilede kullanmak istiyorum . Malum adana düz ve genellikle asfalt ir yer . Hem hafiflik açısından hemde bisikletin görünümü acısından hoş durmasını istiorum .. Bisikletteki pembe renge boyayabilirim alu maşa olursa . Ama öncelikli olarak bir yer bulmam lazım .. Elinde olan arkadaslar varsa nerden aldıklarını yazarlarsa sevinirim ..

Birde Fatih ( Athletic ) bir ara bahsetmişti , süspansiyon tipi düz maşalar varmıs , bunlar sanırım Türkiye ' de yok . Acaba var mı ???

2. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Yokmu bi yorumu göreni olan :( Yurt dışı sitelerinde var onları biliorum ..

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    MTB için bir ara cromoly olanları bulunabiliyordu. Ancak ortık onlardan da bulmak neredeyse imkansız :(.

4. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    bende var ama var :D öle işte gördünüz siz onu baya bi temizlik ve boya ihtiyacı var ;)

5. exen

exen Kıdemli Üye

Seviye:
    ist da var fakat crmoly eger düşünürsen kadronun furş yatagı boyunu ölç eger burdakiler uyarsa sana gönderirim ücretini ödersen

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Ahh keşke istanbulda olsak . Bazen bu yüzden istanbulda yasamayı cko istiorum .. Parca sıkıntısı cekioruz burada .. Saol erkan olmazsa öyle yapalım .. Ercanınkini alıcam .. Bi adam edebilirsem temizleyip gerek kalmaz ama o olmazsa senle irtibata geceriz .. parasını falan öderim ben .. Belki benim gibi burdan almak isteyen bi kac kişi daha cıkabilir hem ..