Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otobüslere Bisikletini Koyanlara Bu Konu Gerçek.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında recep24ank tarafından paylaşıldı.

1. recep24ank

recep24ank Bisikletkolik

Adı:
    Recep Eşref ÇINAR
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bu Gün Arkadaşımız Düzce'den İstanbul'a gitmek için Metro Turizm'e bisikletini koyuyordu, mavin hayır koyamazsın almıyoruz dedi ve para istedi, arkadaşımız vermem dedi, mavinde almam dedi, arkadaşımda tamam dedi al o zaman parayı dedi ve parayı verdi, parayı verir vermez cep telefonuyla mavine parayı verirken çekti ve mavine de seni ve şirketi bakanlığa şikayet edeceğim dedi, aradan 5 dakika geçmedi mavin tırstı ve parayı geri getirip arkadaşımıza verdi, aslında hazır suç üstü yapmışken ben olsam örnek olsun diye suç duyurusunda bulunurdum. parayı geri alınca fotoğrafı sildi. Tavsiyem sizde verirken suç üstü yapın. Şirketlerin rüşvet aldığını belgeleyin.

2. Batuhan Köksal

Batuhan Köksal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Metro otobüs taşımacılığında en berbat firmadır bana göre. Ben Pamukkale kullanıyorum. Her otobüste 2 bisiklet hakkı var, bileti alırken söylüyorsunuz sorun filan çıkmıyor :)

3. K.Burak

K.Burak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bu yüzden Kamil Koçla seyahat ediyorum. 2 tane bisiklet alma zorunlulukları var almadığı takdirde direk şikayet edebilirim.

4. Mehmet Yusuf Koçak

Mehmet Yusuf Koçak Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Dostum metro bu konuda affedersin ama en şerefsizlik yapan firmalardan biri aynı şey benim de başıma geldi. 20 lira verdim aklıma da gelmedi fotoğrafını çekip şikayet etmek Konya-Antep arası bu konuda sorun çıkartmayan bir firma var mı bu arada

5. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    itiraz etmeden muavinlere para verenler yüzünden "bi para isteme" durumu ortaya çıktı, çalışanlar da bi şansını deniyor doğal olarak..

daha en başında bilet alırken bisikletiniz olduğunu belirtin, sonra sorun çıkartan olursa aynen şikayet edin bu kadar basit