ÖSSden kac puanla kacıncı oldunuz ???

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Tebrik ederim Alper çok iyi bir puan almışsın.. Umarım istediğin yerlere yetiyordur puanın..

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
317.bilmem kaç 22 binlerdeydim bundan 6 sene önce ÖSS de bu puan sistemi ilk geldiği zaman sayısalda :)

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
@Hasan Çağrı

eğer 2003te girdiysen puan sistemi o zamanlar değişikti, bu puan sistemi 2006'da geldi..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@Anıl Kuşaksız

Haklısın sık sık değişiyo :)

A

Adrenaturex

Misafir
benim daha 1 senem var bende calısmaya basladım ve bu hal psikolojimi bozuyor bisiklete seneye ara vermek zorundayım .. bunun yuzunden

ama bu OSS sistemini bir turlu anlamıyorum toplam 4 senenin toplamını 3saat'e sıgdırıyorlar buna ne akıl dayanır ne psikoloji

buda benim gorusum ya da ben kendime cok baskıda yapıyor olabilirim ama bir turlu bu baskı kalkmıyor gelecegim icin

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
@Ayberk Türk

Bisiklete ara vermeyi düşünme bile bu seni kötü etkiliyor. Bisikleti moral kaynağı olarak gör ve kendini dinlendir üstünde..

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Çanak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bir taraftan 2'li sistem stresi,bir taraftan gelecek...

16 yaşındayım,2 sene sonra sınava giricem ancak 2'li sistem... Sistem değişmeden önce Elektronik öğretmenliği düşünüyordum,sayısal 1 ile giricektim,okulun da katkı puanıyla düşünüyordum ancak 2'li sistem bizede sayısal 2yi verdi... Bu nedenle dershaneye yazıldım,rahatlamak için ayrılan 2 günümde böylece 10-15 saate düştü...

Say2 dende anlamıyorum,napıcaz bakalım 2011 Üniversite sınavında...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
315 küsürle 48 bin küsürdeyim. sınavım iyi değildi ama hakettim işin açığı. ocağa kadar çok sıkı çalıştım. ama ocaktan sonra hiç çalışmadım denebilir. malesef olacağı buydu.

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
arkadaşlar ben önümüzdeki sene öss ye girecem şimdiden başladım çalışmaya.istediğim ise elektrik öğretmenliği,elektronik öğretmenliği,elektrik elektronik mühendisliği.bu 3 bölümden birini istiyorum.taban puanları öğretmenliklerin 310dan mühendisliklerinde ortalama 320-325den felan başlıor.gözümde hep büyütüyorum.bu puanı almak çok mu zor???

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@d.berkay

tesekkurler malesef kesın degıl sanırım 3-5 puanla kacırıyorum ama kontenjan arttırımı sayesınde bır umut var..(itü elektronık ıstıyrdm elektrık gelıyor)

@ahmett.01

tempoya gırebılırsen zor degıl. klasık sozu yasadm ben cok calısmana gerek yok onemlı olan duzenlı calısmak . ben de daha duzenlı calıssaydım cok daha yuksek puanlar alabılırdım

@Ayberk Türk
bence ara vermelisın ben verdım (daha uzun turlar ıcın) yanı ama hala toparlayamadım kendımı. aslında bunu kendın belırlemelısın benı cok etkıledı ama senı etkılemeyebılır..

Servet Gungoren

Aktif Üye
Tepki
36
171.264 sözel sıra 1,214.251

186.598 ingilizce dil sıra 22.154

en son 2000 yılında girmiştim 9 sene sonra sıfır calışma sıfır bilgiyle bu kadar

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
2004 yılında sözel puan türünde 43.340.cı kişiydim. 320 puan ile Ege Üniversitesini kazanmıştım.15 gün önce de mezun oluyorken bir dersin hocası sınıfın yarısını sınıfta bıraktı bu 4 yılda 64 dersten takıntısız geçip sadece 1 ders için okulun 1 yıl uzaması demekti şimdi tek ders sınavını bekliyoruz.(ondan geçersek okul normal zamanda bitecek işallah) :)

Yani Üniversiteye girmek de bir dert, çıkmak da başka bir dert arkadaşlar :D

• Beğen
Tepkiler: fecredall

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar son alsığım duyumlara göre kontenjanlar bayağı artacakmış.bunu hepimiz biliyoruz. ama ösym den bir görevli basın açıklamasında 'puanınınızın 10 puan üstündeki yerlerin bile gelme ihtimali var. ona göre tercih yapın' dedi. bu biraz ümitlendirici bir haber.

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa