Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ortopedi Hocaları /Dayanılmayacak Sol dirsek ağrısı.

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Ferhat Ademir tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Ademir

Ferhat Ademir Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba bisiklet sever çevre dostları. Başlıktadan da anlayacağınız gibi sorum öncelikle forumu kullanan Orotpedi Hocamız ve bu sorunu yaşamış çözmüş kişileredir.
    Sorum şöyle . Sol omuzumdan başlayıp dirseğimde dahada şiddetlenen ağrı var.Bu ağrı bisiklet sürerken ufak bi ağrıydı ilk başta.Ertesi güne geçip gidiyordu.Fakat şimdi tam bir kabus oldu. Dirsek bağıma elimle değemez oldum artık. Bugün izin günümde doktora gidecektim geç kaldım.Akşam üstü 55 km lik bir tur yaptım. Rotam daha uzundu fakat ağrıdan dolayı planlı rotadan çıkıp geldiğim yoldan geri döndüm.
    Bisiklete gelince tamamen seleyi,fren ve vites kollarını kendi vucudum ve boyuma göre önerilen şekilde ayarladım.Tura çıkmadan bengay kullanıp bandaj sardığım oluyor fakat yine aynı yine aynı :(

Ayrıca önemli not : yaklaşık 1 ay önce boynum çok şiddetli tutuldu fakat şimdi kafamı sağ tarafa yatırınca ( yani sol tarafı kasınca ) ağrı oluyor. Boyun ağrısından ötürü mü dirseğim ağrıyor acaba tam anlamış değilim.
    Tabiki doktora gidicem fakat merak ettiğim ve gerçekten can sıkıcı bir durum olduğu için konu açtım.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.