Ortaokula GeÇİyorum

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında BİLGE tarafından paylaşıldı.

1. BİLGE

BİLGE Üye

Seviye:
    Merhaba!
    Okullar kapanıyor 6.sınıfa geçeceğim çok sevinçliyim sizinle bu sevincimi paylaşmak istedim.Fakat insan bir yandan üzülyorum iyi ve kötü olarak sınıflar ayrılacak dolayısı ile arkadaşlarımdan ayrılıyorum ve öğretmenimden:( :( Neyse ben iyiler sınıfına gidiyorum,karnemde iyi:D.
    Önlüğü bırakıyoruz artık forma giyeceğim ablam sıkıcı olduğunu söylüyor ama düşündükçe büyüdüğümü hissediyorum.

2. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba Bilge,
    Harika bir haber bu. Büyüyorsun artık. Karnenin iyi olmasına daha çok sevindim. Dilerim bütün okul hayatın böyle başarılı geçer.
    İstersen iyi tarafından da bakabilirsin aslında. Diğer sınıfta olan arkadaşların yine arkadaşların olacaklar, sadece birlikte derse girmeyeceksin. Ama birde yeni tanışacağın arkadaşların ve öğretmenlerin olacak. Ne kadar güzel.
    İlk önce hiç unutamayacağın bir tatil, ardından ise 6. sınıfta başarılarının devam etmesini dilerim.

Anne ve babaya selamlar ve sevgiler...

Sevgiler...

ZekiAlper bunu beğendi.
  3. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Tebrik ederim.O uniformayı giymek insanın kendisine kalmış bişey.Benimde bu son senem haftaya OKS var.Çok çabuk geçti.Çalış,sakın diğer kötü arkadaşlarına benzeme sonuna kadar azimle derslerine bak.Başarılar dilerim sana.

4. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    slm bilge bende ortaiki ye gidiyım hayırlısıyla seneye ortason öncelikle sbs die bi baş belası var ortaokulda ha bide ilkokul öğretmenin gelip boyna öğüt vercek(bizimki öle idi bıktım ya)şimdi sen nie öğüt vercek die sorcan?illaki ortaokula geçtim die biraz şımarcan biz öledik dersleri biraz boşlamıştık öğretmen de ders çalış diip duruyodu şimdi ise sbs varya yaprak test alıp çözün diip duruyo ee naapsın adamın bildiği başka bişi yok gıcık oluyom ya şimdi bişi diğcektimde banlanma korkusu var

5. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    tebrikler bilge

6. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    çok iyi birşeyde yapmıyormuşsun yani ama bütün hocalar öyledir:D

7. mzkaraaslan

mzkaraaslan Kıdemli Üye

Seviye:
    Tebrikler..Değisiklik ve Yenilik iyidir ve gereken bir seydir sahsımca.Hayat gönlünce olsun.

Selamlar...

8. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:

İlerde o öğretmenleri mumla arıcaksın.

tugayabicim bunu beğendi.
  9. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Tebrik ederim Bilge'cim. Yeni okulunda yeni arkadaşlarınla yaşayacağın muzurlukların keyfini çıkar :in: ama bir yandan da derslerini ihmal etme yoksa üzülen sen olursun. Keyifli bir tatil geçirmen dileğiyle.

BİLGE ve barışveçelik bunu beğendi.
  10. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba bilge umarım 6.sınıfta da bu başarını sürdürürsün sanada bu yakışır zaten.Ayrıca bence sınıfından ayrılıyorsun diye üzülme allah iyi insanların karşın hep(senin gibi) iyi insanları çıkarır.İyi tatiller.

11. OkanAygün

OkanAygün Yeni Üye

Seviye:
    Tebrikler Bilge , ben orta okula geçtiğimde üniformayı giymeye utanıyordum. Eylül ayında okula gittiğimde tüm arkadaşların da üniforma var bu çok değişik bir duygu bunu sende yaşayacaksın.Her dersine ayrı öğretmenler girecek .Öğretmenin değil öğretmenlerin olacak . Ha bir de ben büyüdüm diye öğretmenlere "hocam" diyeceksiniz :) Önlüklü öğrencileri gördüğünde kendi mutlu ve büyümüş hissedeceksin.Çok hoş duygular bunlar. Okul zamanlarını iyi geçir özleyeceksin bu zamanları.

omerrrr bunu beğendi.
  12. cakhiy

cakhiy Forum Demirbaşı

Seviye:
    valla ben yeniim lise okuyorum ama ortaokul ayrı... ve çok çabuk geçiyor zxaman zamanı doya doya harca...

13. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    sana katılıyorum ortaikim bitiyo 2 senede göz açıp kapayınccaya kadar geçiyo