Orta ve doğu karadeniz + batum

inndream

Daimi Üye
Tepki
185
İsim
akif
Bisiklet
Sedona
evet arkadaşlar hazırlıklar neredeyse tamam rotamız kesinleşti ardahan merkezden başlayarak posof üzerinden tiflis batum sonra karadeniz yaylaları strava üzerinden çizim yapıldi link aşağıda

(link)

Scudo

inndream

Daimi Üye
Tepki
185
İsim
akif
Bisiklet
Sedona
Bence 6/7 kişiden sonrası hız ve guvenlik bakımından sıkıntı onun dışında problem olacağını sanmıyorum sizin aklınızdaki muhtemel problemler nedir @karmatte

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
4 kişi ile konvoy şeklinde gitmek zordur. 6-7- dahada zor . sonrası grup halinde 6 kişinin karar vermesi ile 2-3 kişinin karar vermesi daha kolaydır. Dahası tur öncesi mutlaka bir parkurda birlikte pedallayın derim.

• Beğen
Tepkiler: A.l.t...

inndream

Daimi Üye
Tepki
185
İsim
akif
Bisiklet
Sedona
Dostum hazırlık surecini atlattık daha önceden aynı ekip ile bir kere günübirlik Yalova Mudanya turu yaptık daha sonrada iki günlük kamplı kapıdağ turu duzenledik herhengi bir sorun çıkmadı çıkacağınıda sanmıyorum farzı misal bir kişi fazlalık için problem çıksa bile bu saatten sonra Ahmet Mehmet hasan huseyin herneyse sen gelme denmez adama sanırım ;)

Ayrıca karar verirlmiş rota sabitlenmiş daha neyin kararını vericez onu anlıyabilmiş değilim :)

• Beğen
Tepkiler: karmatte

Metindurak

Üye
Tepki
37
İsim
Metin
Bisiklet
Diğer
çarşamba hopadan start veriyorum nasipse... biraz geç başlıyorum kamp olayına girmeyecektim lakin sonradan karar değiştirdim :) hopa batum arasına eşlik etmek isteyen arkadaşlar olursa pek sevinirim çok sevinirim :)

Dosyalar

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,

Tura çıkan arkadaşlara şimdiden kazasız ve keyifli turlar dilerim. Gürcistan kısmının yol notlarını ve fotoğraflarını özellikle takip edeceğim. Eylül'de bir tur planım var kısmet olursa.

Selamlar

five

• Beğen
Tepkiler: inndream ve yihehe

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
h
@inndream
hocam başladınız mı tura ne yaptınız merakla bekliyoruz :)

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Musait olsam kesinlikle kacirmazdim. Bende gitmek istiyorum ama zamanim musait degil.

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
Sizlere keyfli turlar diliyorum. Aynı tura inşallah Ağustos 29' unda başlıyorum. O tur içinde başlık açacağım, şimdilik tek kişiyim gelmek isteyen varsa görüşebiliriz.

inndream

Daimi Üye
Tepki
185
İsim
akif
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar merhaba tura yarın sabah başlıyoruz Allahın izni ile kazasız belasız biter inşallah. Lakin geçmiş yorumlardan kaçırmış olabilirsiniz rotamız değişti tur başlangıç noktası Ardahan turkozu sınır kapısından gurcistana giriyoruz önce Tiflis kafkas dağlarını aşarak Batum sonra Karadeniz yaylalarını geze geze trabzonda son noktayı koyucaz kısmetse yaklaşık 1500 km olur diye düşünüyoruz ;)

• Beğen
Tepkiler: yihehe

Metindurak

Üye
Tepki
37
İsim
Metin
Bisiklet
Diğer
image.jpg 9 gündür bende turdayım yarın Akşama Sinop'a ulaşmayı düşünüyorum çılgın hikayeler enfes güzel yerler Kavron Yaylası beni mest etti resmen ayderin görülecek bir şeyi kalmamış deli gibi turist sümelada öyle...Yason kilisesi Perşembe sahil yolu çok güzel Çaka güzel çakadan sonra Mersin köyü var orayıda geçince üstün dinlenme tesisi restoran karışımı bir yer var manzarası ikindi vakti büyüleyici şuan samsun yakakentteyim 900 km oldu sanırım dahada devam edecek gibiyim

• Beğen
Tepkiler: muhyt ve BetitoXXY

inndream

Daimi Üye
Tepki
185
İsim
akif
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar 25 temmuz sabahı ardahandan merkezden başladık yola akhızqa akhalaqi tsalqa üzerinden ermeni koylerini geçe geçe tiflise vardık muhteşem doğa manzaraları vardı elinle toprağı kazsan su çıkacak heryer nehir tifliste bir gece kaldık ve batuma gittik şimdi bayumdayom kahvaltı yapıyoruz arkadaşlar ile turkiyeye giriş yaptığımda hepimiz resimleri bir dosya haline getirerek burada paylaşacağım biraz sabır muhteşem resimler yol maceraları var :)

• Beğen
Tepkiler: Metindurak

Fikret Öztürk

Daimi Üye
Tepki
541
İsim
Fikret
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@inndream

Bende Eylül ayı içinde bir Karadeniz turu yapmayı planlıyorum.Belki Gürcisan'a da geçebilirim.Özellikle konakladığınız yerler ve kamp atılabilecek müsait yerleri paylaşırsanız iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Metindurak

karadeniz

Üye
Tepki
0
İsim
nesa
Bisiklet
Diğer
Eylülde Karadeniz-Batum turu yapmak istiyorum o zamana kadar ekipmanları yavaş yavaş alacağım ancak daha bisiklet seçemedim 1500-2000 civarı bu yola uygun bisiklet ve ekipman tavsiyelerinizi alırım şimdiden teşekkürler

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@karadeniz Kolay gelsin şimdiden bisiklet tavsiye konusu forumda mevcut onlara girip aradığınız modeli eminim bulacaksınızdır :)

ANIL52

Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Ordu'dan Batum'a 2 kişi olarak bir tur planlıyoruz. Sahil boyunca çadır kurabileceğimiz uygun ve güvenli yerler nerelerdir? Güzergahı bilen arkadaşlardan bilgilendirebilir mi?

Teşekkürler