Orta Karadeniz'den Batı Karadeniz'e... 1. gün 7 Ağustos 2009 Cuma: Kastamonu-Daday

Scudo

Cem TURKPOWER

Daimi Üye
Tepki
222
Tebrikler güzel bir rota seçmişsiniz. Ayağınıza sağlık. Ben de karardenizliyim ve önümüzdeki sene uzun bir karadeniz sahil şeridi turu planlıyorum. Sizin bu paylaşımlarınız bize rehberlik ediyor.

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
@aturkyilmaz

ahmet abi... merhaba .bayram sonrası deme olmaz bu tatili kullanmamız lazım zira 3-4 ay daha izin yok..ayarlamak gerçekten güç olacak .. bayram tatilini de içeren tura katılmanızı önemle rica ediyorum... devgili lütfü abimize de duyurulur.. :)

Tepki
2
İsim
Charles Manche
Süleyman,
Tüm paylaştığın bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu yaz 8-15 Ağustos arasında Fransa'dan gelen arkadaşlarımla bir Bisiklet Karadeniz turu planlıyorum. Rota konusunda senin tavsiye rica ederim zahmet olmazsa. İstanbul Sinop arasında pedallamak istiyorum ama rota tam seçilmedim.
Sanıyorum bisiklet İstanbul'dan kiralayacağız. Genelde hepsimiz atletiğiz.
Bu alternatifleri düşünüyorum:
- Sinop'tan İstanbul'a (Sinop'a uçakla gideriz)
- Sinop - inebolu - Kastamonu - Sinop
- Sinop - Inebolu - Safranbolu -Karabük
- Istanbul - Amasra (sahil yollarından) - Safranbolu (Istanbul'a dönüş otobüsle).

Yollar ve gezilecek açısında yukarıdaki alterniatiflerden biri tavsiye edebilirseniz çok sevinirim.

Ayrıca Istanbul'dan kiralarsak biskiletler otobüste veya uçakta kolayca taşınıyor mu acaba?

Yardımınız için çok teşekkür ederim!

Charles