Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Orta halli MTB alınır 250 300 tl ye

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında kron.xaos tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kron.xaos

kron.xaos Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar bayadır bisikleti bırakmıştım kilo aldık en azından spor olsun ve özlediğim için bisiklet arıyorum bütçem belli orta halli 17 inç kadrolu düzgün bir bisiklet alınır istanbul bağcılardayım

2. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bütçenizi biraz daha çıkartabilirseniz 18" kadrolu ng650 mevcut. Satma taraftarı değilim ancak garantili çok temiz bir bisiklettir.
    İhtiyacınızı da gayet karşılar.

3. kron.xaos

Seviye:
    Bütçeyi arttırırsam kron veya sedona ya yönelirim eski bir binici olduğum için salcano çok alt bir sınıf olarak geliyor gözüme örnek verirsek şahin ve opel gibi mesela :D tabi ben asla sizin bisikletinizi kötülemiyorum yanlış anlamayın

4. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kötülenecek veya alınacak bir durum yok hocam.
    Ben iyi niyetle yazdım. Kişiye göre değişir. Bende doğan s var arkama baktığımda opel diye adlandırdığınız araçlar peşime gelemiyor maalesef. Birazda kişiye göre değişiyor sanırım. Ng650 seri akıcı bir bisiklettir. Ufak tefekte işlem yaparsanız 1,500 milyarlık bisikletlerden daha fazla keyif verir ein olun. Yıllardır sürüyorsunuzdur bizimde yıllardır grubumuz var. Binlerce km her türlü bisikletle gittim geldim bu bisiklet kadar keyif aldığım bisiklet olmadı maalesef. Satma taraftarı değilim eğer bütçenizi arttırırsanız dönüş sağlarsınız, hayırlı ve keyifli pedallamalar.

bicyle! p.d.ist.

5. kron.xaos

Seviye:
    Anladım teşekkür ederim fiyatı arttıyorum biraz daha lakin kron sedona trek gibi markaları alıcagım teşekkürler bilginiz için

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.