Orta göbek değişimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında GokhanRs1 tarafından paylaşıldı.

1. GokhanRs1

GokhanRs1 Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Rs
    Seviye:
    20150930_183158.jpg 20150930_183250.jpg 20150930_183158.jpg
    S.a bu tip orta göbekler nasıl sökülür acaba yani octalink gibi lokma takıp sökülmüo galiba birde göbeğin ortamil uzunluğu 12.8--13 cm gibi gelio buna uygun sökme aparatı ve orta göbek önerileriniz varsa sevinirim (orta göbek önerecek olursanız yeni orta göbek için takma -sökme aparatı öneriniz varsa güzel olur teşekkürler)

2. Kolaz

Kolaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Arkadaşlar bisikletim yukarıda resmini eklediğim bisikletin aynısıdır sadece benim bisikletimin rengi mavi. Konumuza gelecek olursak bisikletimin ayna kol dişlisi sekiz çiziyor orta göbeğin milinden şüpheleniyorum onun için hem orta göbeği hemde ayna kolu değiştircem sorum ise benim bisikletimin orta göbeği büyük ihtimal bilyalı milli orta göbeklerden ben bu bisiklete shimano Bb un-26 orta göbek alsam bisikletime uyarmı

3. rcpcxmak55

rcpcxmak55 Yeni Üye

Adı:
    Recep
    Bisiklet:
    Bianchi
    merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim
    bende bianchi rcx120 var 1 senedir tık demedi fakat şimdi pedal zorlanınca arka teker sola doğru yalpalıyor ve maşaya çarpıyor. pedal çevirmeyince veya vites 1 deyken sıkıntı yok pedal zorlanınca sıkıntı oluşuyor
    arkadaşlarım göbeğini ortalayamamışsın dedi youtuber bi abimiz ise sorun arka göbekde dedi sıkıntıyı nasıl çözerim akordu bozuk değil bisikletin