Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orta göbeği takamıyorum ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Cihan ÜRÜT tarafından paylaşıldı.

1. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Selamlar,
    Bisikletimin boyasını komple zımparalayıp yeniden boyattım. sağlam olması için fırın boya yaptırdım. Ve yeni shimano altus set aldım. aldığım sıfır göbeği orta göbeğe takamıyorum. Sıkma yönlerini ve shimano un26 göbekteki plastik parçanın hangi yöne takılacağını bilen var mı acaba? Sanırım orta göbekteki dişler zarar görmüş, acaba kadroya yeniden diş açılabilir mi? dişler bozulduysa ne yapılabilir ?

2. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Buyuk ihitmalle boya dislere girmis ve takilirken pasolar hasar gormus.

Bunu TR'de eskiden yapabilecek az dukkan vardi ama gunumuzde hersey bulunurken bu da yapilmaktadir diye dusunuyorum.

Elinde orta gobek paftasi bulunan ciddi bir servise basvurmak gerek. Yesil Bisiklet - Gursel Bey ve Kackar Bisiklet bu konuda yardimci olabilir. Bursa'da ise Ismail Aydin size yardimci olabilir.

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.
  3. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Aslında durum şöyle : Un26 göbeğin metal olan dişli tarafı alüminyum kadroda kendi diş yolunu açıyor. 2-3 mm. kadar sıktım ve bunu gözlemledim. ancak plastik dişliyi sıkınca plastik dişler aşınıyor. Sanırım yarın kendi bisikletçime götüreceğim. Benim yapabileceğim bir iş değil bu...

4. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Orta göbeğe önce diğer başka bir göbekle yol açtık, onu söküp yenisini taktık...