Örnek bir davranış

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
İşte size kendim yaptığım örnek bir davranış. Arkadaşlarımn ve benim bisikletlerime bu işlemi yaptım. Yapılcak şey çok basit! Forumdan resmi alın, word den resmi kağıda çıkarın ve üstüne kağıt bandıyla beraber yapıştırın! Reklamımızı ve forumda olmayan bisiklet sever arkadaşlarımızı forumumuzda birleştirmenin en güzel yolu diye düşünüyorum.

Chopper ımın alttaki bölümüne yapıştırdığım etiket.
Beldeyama Cumulus

Umarım resmin telif hakkından dolayı suç duyurusunda bulunmazsınız.

Scudo

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Forum için olanı kastediyoruz! genel değil dikkat ettinmi?

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
bu şekilde birkaç çıkartma bastırabileceğim bir yer bilmiyorum. aksi olsa bende bu tarz bişey yapardım. Ama önemli olan niyet değil mi?

Yapanın eline sağlık fakat ben bu şekilde baskı yaptırabileceğim bir yer bilmiyorum, yoksa bende böyle bişey yapmak isterdim. Ama önemli olan niyet değil midir?

• Beğen
Tepkiler: sadana

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
+1 katılıyorum.

arkadaşın yaklaşımı güzel niyeti iyi bence ama bakın ben ne güzel bişi yaptım demek biraz garip olmuş.. ama yinede ellerine sağlık. belki biri o etiketi görür foruma girer , kaskın önemini v.s. anlar bi işe yarar :)

selamlar

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
Amacım: "belki biri o etiketi görür foruma girer , kaskın önemini v.s. anlar bi işe yarar " bunu belirtmekti ama kendimi size yanlış ifade ettiysem özür dilerim.