Orman antrenmanı gibisi var mı?

chiwoxx

Üye
Tepki
52
Bugün Şile Değirmençayırı köyünden başlayıp Çengilli - Hasanlı -Sarıkavak köylerine uğrayıp tekrardan aynı yolu geri döndüm . 15 km bisiklet 5 km treking ile geçirdiğim bugün ki antrenman bana çok keyif verdi . Çok dik yokuşlarda inip kuş sesleri eşliğinde yürümenin keyfini çıkardım [emoji4] yolda ikram edilen ispanakli gozleme hayatimin en iyi yemegi oldu diyebilirim [emoji4]iyi ki bisiklet aldım dedim bu taraflara yolu düşen dostları beklerim [emoji4]

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

Işıklar Gazisi

Forum Demirbaşı
Tepki
681
Bisiklet
Mosso
Eğer maşa karbon değilse (ki fotoğrafta sanki karbon kompozit gibi duruyor) bir de toprak yollara vurun kendinizi.

Ben de Düz Maşa kullanıcısıyım ve en rahatladığım, stresimi attığım ve enerji dolduğum yerler toprak yollar veya küçük patikalar. ''Nasıl?? Düz maşa ile olmaz'' demeyin çok da güzel oluyor yani :komik: Vücudumuz gibi doğal bir süspansiyon varken ekstra yüke ne gerek :koptum:

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Orman ağaçların kardeşliği olduğuna göre oradan geçmekten daha güzel ne olabilir?

• Beğen
Tepkiler: chiwoxx

chiwoxx

Üye
Tepki
52
@Işıklar Gazisi
Masa karbon bazen neden mtb almadım dedirtiyor [emoji4] ama bir süre sonra izmir e tasinacagimdan ve yol bisikleti kültürünü yaşam stili haline getirip ise markete alışverişe onunla gideceğimden aldım bu kararı umarım iyi gider herşey [emoji4] yorum çok samimi olmuş bu arada [emoji4]

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
Bende genelde ormanlik alanda, araçlarin olmadiği yerlerde sürüyorum. Şehir içinde eziyet çekip kötü birşey yaşamak istemiyorum. Daha önce yaşadiklarim gibi..

• Beğen

Veysel A.

Daimi Üye
Tepki
68
İsim
Veysel AMCALAR
Maşa muhabbeti açılmışken, neredeyse 3 yıldır foruma üyeyim, halâ düz maşa mı süspansiyon mu karar veremedim. )))

• Beğen

chiwoxx

Üye
Tepki
52
@clubber
Evet yolu çok kötü değil [emoji4] sıfır asfalt değil elbette ama ben çok sarsilmadim[emoji6]

chiwoxx

Üye
Tepki
52
@Kutluhan Aydoğdu
Bornova ben de yaza geliyorum [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Kutluhan Aydoğdu

chiwoxx

Üye
Tepki
52
@Veysel A.
Düz hafiflik açısından süper oluyor . Carbon olması özellikle büyük bir artı. Ama offroad ta sürerim derseniz düzü unutun [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Veysel A.