Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

orjinal pedallar?

Konu, 'Salcano' kısmında ???? tarafından paylaşıldı.

1. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar. İnsomnia 300 slx alarak aranıza katıldım.bisikleti toplatırken üçkağıt bisikletçi bisiklet ile gelen pedalları beğenmeyip yerine uyduruk pedal taktı.ben ise ilk mtbbisikletime bir an önce binmek arzusu ile m taktığı pedalı gormeden okeyi verdim.sonra fark ettim ki taktığı pedal bisiklet ile gelen pedaldan daha kotu.orjinal pedalları internette aramama rağmen bulamadım.sizin bu konuda fikrinizvarmı?

2. Uğur Sabuncu

Uğur Sabuncu Forum Demirbaşı

Adı:
    Uğur Sabuncu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=118797 Bu konunun altlarına doğru pedalları inceler konuyu açan arkadaşla bir konuşursanız eğer içinden çıkan pedallar bu ise bir tarafı düz bir tarafı spd pedal çıkıyor olabilir kutu içeriğinden ama bildiğim kadarı ile firmaların verdiği pedallar standart oluyor pekde bir kalite farkı esprisi olmamakta eğer içinizde şüphe kalırsa bir salcano bayisi ile yada direk kendilerine telefon açmak daha akıllıca olur kutu içinden çıkan pedallar bu tarz birşeyse en azından bisikletçinize iddia edebilirsiniz yada bisikletçinizi şikayet edebilirsiniz.Önce kutu içeriğini bir kesinleştirip ona göre strateji belirlemek lazım

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    benim bildiğim her bisiklet pedalsızdır.
    satıcı kendisi tırı vırı bişey takar.

pedal alıcaklarada tavsiyemdir.
    http://www.xpedo.com/products/pedals/city-urban/109/traverse-5

biraz pahaldır ama hem hafif hemde rahattır.
    yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.
    aliexpresste çakması daha ucuza bulabilir.

Tunakan Önen bunu beğendi.
  4. Emre Keleşoğlu

Emre Keleşoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Orjinal verilen pedallarla taktığı pedallar arasında çok fark olduğunu sanmıyorum.Sadece 2 3 kuruş daha fazla kazanmaya çalışmıştır. Yakında SPD ye geçersiniz unutur gidersiniz :D

5. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    hocam shimano md 520 sipariş,verdim.işin kotu tarafı uyumlu ayakkabı kullanmadan tam verim alınmıyormuş. Bu pedalı normal ayakkabı ile kullanamaz mıyım?

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Normal de üst seviye bisiklet'lerin hiç birisinde kutudan pedal çıkmaz, fakat bu durum markaya göre değişebiliyor, daha önce almış olduğum bisiklet'lerimden hep pedal çıkmıştı, fakat bu son aldığım bisiklet'ten çıkmadı ben pedalları kendim aldım ve salcano markasının üst seviyelerinden dahi pedal çıkmaz, ama bir diğer marka olan sedona markasında üst seviyelerde de PD-M520 model SPD pedal çıkıyordu ama tabi parasınıda alıyorlardı :) sözü fazla uzatmadan, sizin bisiklet'inizde ki pedallar'ın wellgo pedal olması gerekiyor. Zaten 10TL'lik pedallar bunlar, bunun için bisikletçi ile tartışmaya girmeye değmez.

7. Emre Keleşoğlu

Emre Keleşoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Malesef normal ayakkabı ile kullanamazsınız. :( Ama platform alırsanız ister normal ister spd olarak kullanabilirsiniz. Size tavsiyem decathlona gitme şansınız olursa gidipte alın gerçi giresun işiniz zor. Veya sipariş verebilirsiniz ama gerçekten farkını göreceksiniz :D