Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orjinal Bianchi Meta '93

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında ismailacar tarafından paylaşıldı.

1. ismailacar

ismailacar Yeni Üye

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bisikletiniz gerçekten çok iyi durumda ve çok iyi korunmuş bir bisiklet ancak 1993 model değil. Daha eski 1992 yada 1991 model olabilir. 1993 model Bianchi Metaları çok iyi bilirim, 1990'lı yıllarda mahalleden en yakın arkadaşımın 1993 model Bianchi Meta bisikleti vardı Gri-Yeşil renklerde. O arkadaşım ve o bisiklet ile yıllarım geçti. Gerçekten çok iyi bir bisiklettir. Arkadaşımda o bisikletini hala saklar. Ancak son söylediğine göre lastikler çürümüş ve kullanılacak durumda değilmiş yeni bir çift lastik almak istiyordu kendi Bianchi Meta'sı için.

ismailacar bunu beğendi.
  3. levent koç

levent koç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    çok hoş bir klasik.. güle güle kullanın.. xc meta prodaki xc'nin anlamını biliyormusunuz? selamlar..

4. ismailacar

ismailacar Yeni Üye

Haklısınız aklımda yanlış kalmış bisikleti babam 91 yılında almış :) o bu zamana kadar özenle saklamış bundan sonra bana düşer o görev.Benimde lastiklerin yan kısımlarında çatlaklar var üzerindeki lastiklerin birebir aynısını arıyorum şu sıralar

çok sağolun, xc roma rakamında 90'a karşılık gelir.bunun dışında özel bir anlamı varsa bilmiyorum

5. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Guzel bisiklet gule gule kullanin. Ben İtalya'dan getirtememistim ama 17 yasindayken 1990 yilinda kazandigim ilk para ile 5 senet imzalayarak ilk bisikletimi yani lacivert Bianchi Metapro almıştım. Cok kahrimi cekti :)
    Uzerine 2 farkli bisiklet daha edindim ama calindiklari icin her seferinde emektar Metapro'ma donus yaptim. En son bu yil Mayıs ayında 23 yildan sonra arka attiriciyi tutan kisimda kadro kirilinca depomda ne yapacagima karar verene kadar emekliye ayrildi...

6. ismailacar

ismailacar Yeni Üye

çok üzüldüm inşallah en yakın zamanda onarımı yapılır.Ben metamı kullanmaya kıyamıyorum desem yeridir :)))

suat akman bunu beğendi.