Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orionum

Konu, 'Bianchi' kısmında M.Haktan Derin tarafından paylaşıldı.

1. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaslar bende orion ds war butun parcalar orjinal geldigi gb diorum ki miraz modifiye yapayım mesela

Arka-ön attırıcıyı-aynakolu alivio yapsam
    teker gobeklerinide alivio yapsam on disci ve arka v freni cıkarıp bi alivio v fren alsam vtes fren kollarımı degissem rublemi 8 li yapsam bana yaklasık 210-220 gb biseye mal olur degermi sizce buna hızıma etkisi nasil olur ?????

İlker Gök bunu beğendi.
  2. CROSSCU31

CROSSCU31 Kıdemli Üye

Seviye:
    bence bu kadar paraya değmez tabı parcalar daha serılestırebılır bısıkletını ama bıraz bekle bıraz daha ver daha ust parcalar alsan(deore/lx/xt)gibi daha güzel olur kanımca :D

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Condor eğer Deore veya daha üzerinde bir donanıma geçersen bu sefer de kadro ve maşayı değiştirmeye kalkacaksın.
    O nedenle fazla uçmaya gerek yok, senin seçtiğin parçalar oldukça yerinde. Bu hem şık, hem de daha performanslı bir bisiklete sahip olman için iyi bir seçim.

4. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende oyle dusundum eger lx daore gb parcalar almaya kalksam kadrom masam ve diger aksamlar beni rahatsız edecek ve gramaj hastalıgı bende de baslayacak :D onun icin hem sık hem kullanıslı olur die dusundum tesekkurler arkadaslar

5. askcocugu155

askcocugu155 Üye

Seviye:
    arkdlsr mrb ben satılk 2. el bıanchı orıon arıyom yardmcı olurmusnz bıldgnz bırı varmı yrdmlr ıcın sımdıden teskkr edrm