Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orion Ds için sele/sele borusu nereden alınabilir?

Konu, 'Bianchi' kısmında efesli tarafından paylaşıldı.

1. efesli

efesli Yeni Üye

Arkadaşlar Bianci Orion Ds bisikletim var ancak selesi yok. Küçük bir ildeyim ve buradaki bisikletçilerde ona uygun sele bulamadım (çünkü sele borusunun baş kısmı değişikti).
    İnternetten alacağım ama nereden bulacağımı bilmiyorum, forumları ve google'ı aramama rağmen, orion modeli için uygun sele (ya da sele borusu çapı) hakkında bilgi bulamadım.
    Orion kullanan arkadaşlar bilirler, uygun sele, (sele bulunamazsa eğer) uygun çapta (çapı kaç onu da bilmiyorum) sele borusu nereden alınabilir?
    Bisiklet evde duruyor ama selesi olmadığı için binemiyorum, o bana bakıyor ben ona.
    Teşekkürler.

2. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisikletinizin orjinal sele borusu çapı 27.2 mm dir.
    Bulunduğunuz şehirde eğer 27.2 çapında sele borusu bulamazsanız,internet sitesi olan bisiklet mağazalarından bulabilirsiniz hem de çok rahatlıkla...sele ise tamamen tercih meselesidir ve şekline,rengine,rahatlığına vs. karar verecek olan sizsiniz...
    Aydın'a selamlar

tugche ve efesli bunu beğendi.
  3. Murat Vural

Murat Vural Aktif Üye

Seviye:
    veya biachi yetkili servisinde

zeus_xt ve efesli bunu beğendi.
  4. efesli

efesli Yeni Üye

sele borusu çapı için teşekkür ederim S. GUCLU,
    peki hangi tip seleler bu sele borusuna uyar biliyor musun? Çünkü baş kısmındaki (selenin oturduğu) vidaları değişikti, uygun bulamadım, alacağım selenin ona uygun olduğunu nasıl anlayabilirm?

5. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    değişkenlik ve uyumluluk eski tip sele borularında kaldı...Alacağım tüm seleler mevcut olan sele boruna yada yani alacağın sele boruna uyacaktır.

tugche bunu beğendi.