Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orduda 19 Mayisa YakiŞir Bİr YariŞ

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında soner69 tarafından paylaşıldı.

1. soner69

soner69 Üye

Seviye:
    EVET 18 .05.2008 de bizde arkadaşlarımızla spor bayramı münasebetiyle bir yarış düzenledik. arkadaşlarımız müthiş bir özveriyle aylar öncesinden hazırlandılar ve pazar günü start verdik(sa.07:30)da . çıkacağımız parkur toplam 53 km olup araçalrın en za 1.45 gibi bir zamanda tırmandığı hatta hararetten yollarda mola verildiği bir çıkış. yaklaşık denizden yükseklik 2200 metre olan çambaşı yaylasına çıkışa başladılar. çok ciddi çekişmelerim yaşandığı yarışta(ÖMER HAMDİ BAYIROĞLU,AYKUT ŞAHİN,HASAN HATİPOĞLU,ALPASLAN BAYIROĞLU,MURAT ÖZDAMAR,ANIL CANSIN PAZAR,BURÇİN ÖNER,BARIŞ US,MEHMET ALİ BAYSAL,ÖZER DEMİR,EFKAN DEMİRVE ERDİNÇ -YUNUS ) arkadaşlarımız yarıştılar.yarışın ortalarına doğru ciddi kopmalar olmaya başladı ama arkadaşımız ömer bayır oğlu çok ciddi bir farkla birincioldu.ardından alpaslan bayıroğlu( aynı zamanda ömerin de babası) ikinci oldu.hasanhatipoğlu üçüncü olarak bitirdi. Diğer arkadaşlarımızda teknik arızalar dolayısıylahaliyle yarışı gerilerde tamamladılar.en yakın zamanda bunun rovanşında daha güzel başarılar getireceklerini umuyor ve tüm emeği geçen arkadaşlar teşekkür ediyorum umarım fotoğraf ve klipleride atabilirim.

d.berkay, maxicef, bicycle16 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. der76

der76 Aktif Üye

Seviye:
    eminim güzel olmuştur ayaklarınıza sağlık resimleri bekliyoruz

3. kitapkurdu

kitapkurdu Yeni Üye

Seviye:
    bu geziye ben de gelmek isterdim...:rolleyes:

4. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Selamlar Soner abi. Eminim çok güzel bir organizasyon olmuştur.Tırmanış zamanı oldukça iddialı. Ömeri ve Alpaslan abiyi tebrik etmek isterim.Anlaşılan şu ki Aykut yine teknik arıza yaşamış :p Umarım yaza yine düzenlenir ben de katılırım.

Bu arada gariptir haberleri internetten alıyorum.Sahilimize bisiklet yolu yapılmış.Daha doğrusu şerit çekilmiş.Farklı sebeplerle yapılmış olduğunu düşünsem de güzel bir gelişme :)

Yarış fotoğraflarını en yakın zamanda bekliyoruz...;)