Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ordu Dan Kimlervarrr

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında fuj28 tarafından paylaşıldı.

1. fuj28

fuj28 Üye

Seviye:
    Ordu dan kim ler var..Forum aracılığıyla tanışıp biraraya gelerek MTB veya yol bisiklet takımı kurabilirmiyiz..

Selami Daban ve hüseyin özbakır bunu beğendi.
  2. hüseyin özbakır

hüseyin özbakır Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba Ben bu sene ordu myo kazandım. Akyazı mahallesindeymiş okulum okular başlar başlamaz tanışa biliriz...

3. SerkanNamazcı

SerkanNamazcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Orduda bir çok mtb ve yol kullanıcısı var .. bu topiği görmediler her halde.

4. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    uzun süredir ordudan ses çıkmıyor yani net babında, yoksa yoldayız irtibattayız. yeterince bisikletçi var. eğer ordu merkezdeyseniz ALPEM BİSİKLET soner efendioğluyla irtibata geçerseniz yanlızlıktan kurtulur ve etkinliklere katılabilirsiniz.

5. fuj28

fuj28 Üye

Seviye:
    Maksat etkinlik yapmak değil selami kardeşim...Amaç Fatsada Mahir abilerin 1980 lerdeki oluşturdukları gibi takım yapabilmek için insanları bir araya toplamaya çalışmak..Belki biraz dağınık oldu ama olsun sen anladın ne demek istediğimi..Koca ordu, bir sürü mtb var yol bisikleti var varda var...Orduspor bünyesinde bisiklet kulübü dahi var..Ama koca ordu da bir tane Fatsada ki turgay yok..Bu arada sedat ben )))...
    Gençlerin elinden tutmak lazım...Bir araya toplamak lazım...Kulüp kurmak lazım..Yarıştırmak lazım...Bilmem yanlışmı düşünüyorum

Selami Daban bunu beğendi.