Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ordu Bİsİklet Safarİ Gezİlerİ

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında cilgin_erdinc_ tarafından paylaşıldı.

1. cilgin_erdinc_

cilgin_erdinc_ Forum Demirbaşı

Seviye:
    Etkinlik Planı : : :
    13.02.2011 Pazar Günü ORDU İlkadım Anıtı önünde Toplanılarak sırasıyla Ordu->Efirli->Perşembe->Yason Burnu->Bolaman (Hedef) -> Otoban (Eskort Eşliğinde)-> ORDU (Varış) olarak Etkinliğimizi tamamlamayı düşünüyoruz.

Etkinliğe Katılacak Kişilerde Aranan Şartlar : : :
    Öncelikle Katılımcıların ilk başta Kendi Sonra Takımın Güvenliği için KASK (olursa Eldiven) kullanması ŞARTTIR. Kask Kullanmayan Katılımcılar Etkinliğe dahil edilmeyecektir.
    Tünel geçişi olacağı için yanınızda far bulunmasında fayda vardır.

Gıda İhtiyaçlarının Giderilmesi Hususu : : :
    Katılımcılar kendi gıda giderlerini karşılamakla yükümlüdür.

Bolaman Mevkii'ne vardığımızda isteyen katılımcılar kendi imkanlarıyla Pide/Pizza/Salata vs. yiyebilirler.

(UYARI) Hava koşulları nedeniyle etkinlik ile ilgili bilgi değişikliği yapılabilir. Lütfen Etkinlik sayfamızı takip ediniz.

http://www.*************/bisikletsafari

2. adam_mustafa55

adam_mustafa55 Üye

Seviye:
    duyuru ilanı güzelde. ben linke bakmak istiyodum. yine her zamanki gibi linki bozmuşlar. bu linki bozmak yerine niye link yazısını tıklayabileceğimiz linke çevirmezler anlamıyorum. hem bu şekilde reklam da önlenmiş olur.

çaylak26 bunu beğendi.
  3. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Çok güzel bir tur programı.. İmkanım olsa İstanbul'dan kopup gelicem yanınıza :)