Orbisplus Kadrosu Çatladı

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar orbisplus bisikletimin kadrosunda arka aktarıcı kısımlarında bir çatlak oluştu dağ bisikleti oldugundan bisiklette haddinden fazla bir çizik var yanlız garantisi ve faturası mevcut değil acaba bakarlarmı daha önceden bu sorun ile hiç karşılasan oldumu.

Not:Bugün aradım orbisplus fabrikasını ancak haftasonları çalışmadıkları için yetkili bir kişi ile görüşemedim.

Scudo

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Bisikletim Orbis Plus Viale Cros 9. Şimdiye kadar bir sorun olmadı fakat endişelenmedim değil. Geçmiş olsun. Sorunun çözümüne yönelik paylaşım yapabilirseniz ileride bize gerekli olabilir.

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
Bisiklet şuanda bende değil bir arkadaşımda resimleri ancak pazartesi paylaşabilirim.

Çatlama arka aktarıcı cıvarında oldu,benim sorum ürünü faturası ve garanti belgesi mevcut değil acaba ilgilenirmi fabrika daha önce hiç orbisplusu olupta faturası ve garanti belgesiz fabrikaya yollayan varmı ?

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@KronCHE Umarım yaklaşımları olumlu olurda sizin işiniz çözülür. Vites tarafından olduğu için makul karşılayabilirler. Başka yerden olsa, bu bisikletle hoplama zıplama yapmazsanız bu bböyle çatlamaz diyebilirler tabi kurumsallığa görede değişir.. Siz hoplama yapmadan çatlatmış olsanız bile. Her halukarda görüşün talebinizi iletin.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
@soneryen

Zaten göndermeyi düşünüyorum ama faturası ve garantisi yok işte işleme alırlarmı bilmiyorum yoksa dediler büyük ihtimal sıfırı ile değişir ama ben faturamın ve garanti belgesinin olmadıgını söylemedim,kadroda seri numrası yazıyorsa nereden alındıgı ortaya çıkarmı acaba

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
fatura ve garanti olayını bilmiyorum ama markanın avrupa şubesi-merkezi var ise doğrudan onlar ile iletişime geçin, son çare olarak türkiyedeki birimleri arayın, avrupadakiler buradakilere göre müşteri memnuniyetine daha çok önem veriyor

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
Benim aklıma takılan tek soru faturasız ve garanti belgesiz işleme alırlarmı acaba ısrar etsem müşteri memnuniyeti vs diye olabilir.

Pazartesi soracağım ancak bilgisi olan varsa bilgilendirirse memnun olurum.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@KronCHE Kadroda ömür boyu garanti olan markalar var. Ömür boyu faturanın saklanması mümkün olmayabilir. Bence siz faturasını kaybettim dersiniz. Şansınızı denersiniz. Marka müşteri memnuniyetne önem veriyorsa faturayı çok dert etmeyecektir.

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
Bugün aradım büyük ihtimal ile faturasız işleme alacaklar ancak,şimdide değişmez diye korkuyorum çünkü kadroda bayağı bir çizik var.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@KronCHE huysuzu cehenneme atmışlar odunlar yaş demiş. Bir durun bakalım ne olacak efham yapmayın çizikler mani değil. Faturasız işlem yapan firma çiziği sorun etmez. Pamuk tarlasında sürecek değiliz ya

KronCHE

Üye
Tepki
15
İsim
Cem Cevher
Bisiklet
Kron
@soneryen

Yarın arayıp konuşacağım eğer kabul ederlerse gönderirim eğer işlem onaylanırsa 1 haftada sıfırı elinize gelmiş olur dediler bakalım nolcak

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Garanti belgesiz işleme almazlar diyebilirim. Garanti belgesiz, faturasız işlem yapmaları için seri numarası internet ortamından adınıza kayıtlanmış olması lazım. Yoksa fatura ve garanti belgesiz işlem yaparlarsa bu işten nemalanan bir grup ortaya çıkar ama Allahtan umut kesilmez diyelim ve bekleyelelim