Orbis+ Luca serisi

Muratcan G

Üye
Tepki
8
İsim
Muratcan Gökçe
Bisiklet
Merida
bu serinin 8.0 veya 7.0 ya da 6.0 modellerinden birini almak istiyorum. Biri 900, biri 860, digeri ise 730 lira yapiyor. 8.0'da 27 vites alivio varken 7.0 27 vites acera kullaniyor. 6.0'da ise 24 vites altus var. 8.0 gidondan kilitlemeli masaya sahip, 7.0 ve 6.0 ise masadan kilitlemeli. 3 model de v break ama kadrolari disk frenlerle uyumlu. v breaki ozellikle tercih ediyorum desem yeri. butun modellerin kadrolari kaynak noktalarini gizleyecek bir islemden gecirilmis. karbon kadro gibi duruyor. gozume saglam gozuktu. geometrileri de keza oyle.

Orbis+ Luca 8.0
kadro - plustech 6061 double butted light alloy, maşa - suntour xcm-rl ( rebound lockout ) 26 gidondan kilitlemeli, furç takımı - neco, vites takımı - vites & fren kolları alivio, ön aktarıcı alivio, arka aktarıcı alivio, aynakol alivio 44-32-22t 175mm, ruble shimano hg-50-9 speed 11-34t, zincir kmc z99, jant seti - shimano hazneler, plus+ çift kat yüzüklü jantlar, fren seti - shimano v-fren, sele - selleroyal seta, lastikler - rubena scylla sport 26*2.10, sele borusu - easton ea50, gidon & gidon boğazı - easton ea50 set, pedal - wellgo, renkler - beyaz/kırmızı/siyah, siyah/beyaz/gri, beyaz/turkuaz/siyah, siyah/beyaz/çim yeşili, siyah/turkuaz/beyaz, siyah/neon yeşil/turkuaz, siyah/turuncu/mavi, kadro boyları - 13”, 15.5”, 17.5”, 19”

Orbis+ Luca 7.0
kadro - plustech 6061 double butted light alloy, maşa - suntour xcm hlo (hydraulic lockout) 26, furç takımı- neco, vites takımı - vites & fren kolları acera, ön aktarıcı acera, arka aktarıcı acera, aynakol acera 44-32-22t 175mm, ruble shimano hg-50-9 speed 11-34t, zincir kmc z92, jant seti - shimano hazneler, plus+ çift kat yüzüklü jantlar, fren seti - shimano v-fren, sele - plus+ sele, lastikler - rubena scylla sport 26*2.10, sele borusu - easton ea50, gidon & gidon boğazı - easton ea50 set, pedal- wellgo, renkler - beyaz/kırmızı/siyah, siyah/beyaz/gri, beyaz/turkuaz/siyah, siyah/beyaz/çim yeşili, siyah/turkuaz/beyaz, siyah/neon yeşil/turkuaz, siyah/turuncu/mavi, kadro boyu - 13”, 15.5”, 17.5”, 19”

Orbis+ Luca 6.0
altus, ön aktarıcı altus, arka aktarıcı altus, aynakol acera-altus 42-34-24t 175mm, ruble shimano hg-41-8 speed 11-34t, zincir kmc z8, jant seti - shimano hazneler, plus+ çift kat yüzüklü jantlar, fren seti - shimano v-fren, sele - plus+ sele, lastikler - rubena scylla sport 26*2.10, sele borusu - easton ea50, gidon boğazı - easton ea50, gidon - easton ea30, pedal- wellgo, renkler - beyaz/kirmizi/siyah, siyah/beyaz/gri, beyaz/turkuaz/siyah, siyah/beyaz/çim yeşili, siyah/turkuaz/beyaz, siyah/neon yeşil/turkuaz, siyah/turuncu/mavi, kadro boyu - 13”, 15.5”, 17.5”, 19”

bunlarin yerine claud butler antheus mu alsam diye dusunmuyor da degilim acikcasi kimi kimi. limitim basta 600-700'du. 800 bandini da asmak istemiyorum cok ama donanimda hayati ozellikler varsa diger modellerin sahip oldugu, dusunebilirim belki..

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Ben de luca 8.0 serisini bayide gördüm aslında bisikletçiye salcano almaya gitmiştim fakat luca 8.0 'ı görünce bisikletin görüntüsüne hayran oldum.özellikle kadronun inceliğine ve kaynak yerlerinin pürüzsüzlüğüne hayran kaldı.aynen carbon kadrolar gibi ince zarif görünüyordu.Ayrıca çift kat yüzüklü jantlar acera set olması kafamı iyice karıştırdı.sonra salcano mu orbis luca 8.0 mı hala karar veremedim.

Muratcan G

Üye
Tepki
8
İsim
Muratcan Gökçe
Bisiklet
Merida
bambaska bir yone gittim ve merida crossway 20v aldim. cok memmunum bisikletten.