Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Onurlu direniş!.Kındılçeşme artık bizim!.:)

Konu, 'Outdoor' kısmında Kadir Altuntaş tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) İŞTE DİRENİŞ,İŞTE HUKUK MÜCADELESİ!.
    İŞTE KAMÇILARIN KORUNMASI VE ELELE!.
    ADALET YERİNİ BULDU!.KAMPÇILAR MÜJDE!.:)
    ANTALYA,KEMER,OLİMPOS BEYDAĞLARI MİLLİ PARK'I
    SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNAN,
    KINDILÇEŞME ORMAN KAMPI,İNŞALLAH ARTIK BİZİM!.

Ben bu mağduriyeti 4 yıl önce yaşamıştım.Kampa çadır kurmak için geldiğimde Kampın kapalı olduğunu ifade ettiler.Sonradan öğrendimki bu 5 Yıldızlı beton yığıncıları orayı işgal etmişti!.:(
    ANTALYA BAROSU,MÜDAHİL (GÖNÜLLÜ) AVUKATLARINDAN TUNCAY KOÇ VE KAMPÇILARIN İŞBİRLİĞİ İLE DAVA LEHİMİZE SONUÇLANMIŞTIR.
    DESTEĞİNİ VERENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER!.
    HAYIRLI OLSUN!.

Not:
    Ve birde Taksim Gezi Parkı gösterilerinde,sadece Taksim gezi parkı değil,Kındılçeşme'ye de sahip çıkalım diye yazı yazmıştım..

5 YILDIZLI BETON YIĞINCILARIYLA,
    MÜCADELE İLE ELELE!.

http://onedio.com/haber/danistay-iki-bakanlik-dogayi-yok-etti-200969

2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Haber çok güzel, mücadeleniz için tebrik ederim. Maalesef yurdun pek çok yerinde seslerini duyuramayan çok sayıda vatandaş benzer nedenlerle direnişe devam etmekte. En son Bodrum taraflarına bir yolculukta Yatağan Termik Santralinin özelleştirilmemesi için direnenleri görmüştüm, haklarında hiçbir yerde haber yok. Bundan başka, ormanlık alanlarının talan edilmemesi için direnen köylüler, su kaynaklarını korumak için mücadeleler, neler neler.
    Bodrumun Güvercinlik koyu biri kabası bitmiş halde toplam 6 adet beton yığını otelin tehdidi altında. Projeler hazır, güzelim koya beş yıldızlı beş adet daha otel dikeceklermiş. Memleketin bütün kaynakları rant için peşkeş çekilmeye devam ediyor. Yazık...

Ozzgurr, Kadir Altuntaş ve sedat_slave bunu beğendi.
  3. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Yusuf Kardeşim duyarlılığınız için çok Teşekkür ederim.
    Ben bu direnişte,yani Kındılçeşme'yi kurtarmak için orada bulunmasamda @ kapsamında en azından sesimizi duyurmak için destekledim.

24 Yıllık Kampçı olarak Kemer sahilinde 1 adet Kamp kalmadı!.:( Örneğin bu sadece bizlerin Kamp alanı olmazken Biz Bisikletçilerin de uğrak yeridir.

Taksim gezi parkı için bazı göstericiler,ortalığı veryansın etmişlerdi.Fakat Kındılçeşme'deki Hukuki süreç,Vatandaş işbirliği ile galip geldi.

İnşallah,Hayırlısıyla Kamp Alanı tekrar Vatandaşların hizmetine açılır..

Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  4. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abi tebrik ederim.Bizde Geçen sene Antalyada kamp atalım dedik , bırakın antalyayı her yeri ele geçirmişler.Turda iken dikenler arasında yada parklarda insanların şaşkın bakışı altında atmıştık çadırlarımızı.Bu ülkede bisiklet haricinde , kampçılığında gelişmesi lazım gerçekten.Bunlar insanların ufkunu genişleten sporlar.

Kadir Altuntaş ve Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.