önerinizi bekliyorum

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
flatland gidon alıcam bütcem 50 ytl fln türkiyede bulunan yani hakkı abide yada sitede birinde varsa bnm gidon üstüne parada olabilir sizce flat gidon için 50 ytl civarı neler var???

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bnce 50ylt ye bulmn biraz zor kardeşim ama hkııda war gidip bi gör derim bnce istediğin gidonu bulursun

• Beğen

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
eyw ama bnm gidonu vaerebilirim üzerine fikirlerinize açığım +gidonun marka model yazarsanız sevinirim

• Beğen

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
kanka en sonn hoffmanın bi flat qidonu wardı int arastırırsan bulursun fiyat 150ytl yada khenin flat qidonuda war oda 100ytl olması lazımm arastır bulursun

• Beğen

GoGoSeS

Üye
Tepki
18
orjinal ve farklı gidonlarınız varsa resimlerini koyalım bende değiştirmeyi düşünüyorum rengi fark etmez ellerinizde parçalar varsa pedallar gibi resimli olanlarla ilgilenebilirim

• Beğen

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
berktan ya kanka 50ytl üstüne bnm gidon diyorum sen bana khe nin iyilerini ve hoffman diosun oldu olcak dragon fly mistil yada kgb super power alıyım(kgb elektro bar şeklinde gidonlara hastayıkmmm)

• Beğen

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
ciiddi söliorm neden olmasın bnce khenin 100ytl flat qidonu war 10numara onu ak 50ytl daha koyy snn qidonuda 2.el bolumunde satt

• Beğen

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
@JAckaL34

hakkı abi bnm crom mongoose gidon üzerine 50 ytl verebilcek param var sende bana görde FLAT için hangi model marka idon var yazarsan buraya sevinirim...

• Beğen

AEnT

Aktif Üye
Tepki
60
@ayhan37

:) gönül ister öle gidonlar olsun belki ama yok :rolleyes: belki gecldek sene süprüzler olabilir :) KGB elektro bernce getirrtir şansn yok :D

• Beğen

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
Khe GÜzel Olur Tavsİye Edrİm KardeŞİm Bende De Var
Kullaniyorum Al Ve Tak Derİm Neyse Saygilarla