Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Paşa tarafından paylaşıldı.

1. Paşa

Paşa Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar bisiklet kullanmaya karar verdim tabi bunda forumu takip etmemin etkisi göz ardı edilemez.
    18 yaşındayım 1.78 boy ve 60 kiloya sahibim.
    İstanbul Haznedar semtinde oturuyorum bununla birlikte kullanacağım alanlar daha çok bu civarda olacaktır okulum bakırköyde bulunuyor okula gidip gelme durumunuda düşünüyorum bisikletle.Yol bisikleti daha uygun olur diye düşünüyorum genelde asfalt yolda kullanacağımdan.

450 - 500 liraya kadar bir bisiklet arıyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

2. Burak ELMAS

Burak ELMAS Kıdemli Üye

Seviye:
    eğer sıfır bişey istiyorsan bütcene göre sıfır yol bisikleti bulman zor o yüzden kron xc500 veya sedona borla seçeneklerine bak derim yolda kullanacağın içinde alırken lastiklerini slick lastik ile takas edersin gayet akıcı olur ama bütceyi az daha artrırım dersen whistle mivok 1053 V veya kron xc1000 veya sedona 711 alabilirsin bana kalırsa son sunduğum üç seçenek ileriye dönük bir seçim olacaktır özellikle sedona 711 ve kron xc1000 den biri derim ben. Almadan önce iyi araştır biraz bekle forumdan arkadaşlar mutlaka görüşlerini belirtecektir umarım istedigin bisiklete kavuşursun..:in:

3. Semih DORU

Semih DORU Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende suan Whistle mivok 1053 V düşünüorum hayet hoş, özellik ve maddi bakımdan gayette uygun fakat istanbulda şuan bulamıyorum .:( :(

4. Paşa

Paşa Yeni Üye

aşağı yukarı düşündüklerimi yazmışsın bütçe olayını ayarlamaya çalışacağım.
    Temiz bir 2.el bulabilirim sanırım biraz araştırmadan sonra
    ilgin ve dileklerin için teşekkür ederim :)

Burak ELMAS bunu beğendi.
  5. Paşa

Paşa Yeni Üye

Konu günceldir

6. minolta35

minolta35 Aktif Üye

Seviye:
    Çok acil değilse biraz bekle bence...Herkes 2010 model fiyatlarını devlet sırrı gibi saklıyor.Modeller de ancak bayilere gelmeye başladı.Biraz ertelersen sağlıklı bir fiyat araştırması yaparak alım yapman mümkün olur.Ya da bulabileceğin ve beğendiğin bir modeli 2009 olarak daha uygun fiyata alabilirsin.

7. ismetgndz

ismetgndz Aktif Üye

Seviye:
    bencede biraz daha bekle bir salcano bayiisine gidip salcano 2010 modellerine bakmanı tavsiye ederim fiyat/performans çok iyi olan bir TÜRK markası ;)