Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önerilerinize ihtiyacım var (yol bisikleti)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berkay Filik tarafından paylaşıldı.

1. Berkay Filik

Berkay Filik Üye

Adı:
    Berkay
    Seviye:
    Merhabalar ;

Eski yol bisikletimi sattım ve yeni bir yol bisikleti almaya karar verdim. 5.000 tl lik bir bütçem var ve üstüne cıkamıyorum. Bu bütçeye uygun ne önerebilirsiniz. Benim aklımdaki markayı yazayım 2015 Cube Agree Gtc Race bu bisiklet hakkında ne düşünürsünüz ? Farklı önerilerinizide degerlendiricem saygılar şimdiden teşekkür ederim..

EmreDurmaz bunu beğendi.
  2. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Cannondale Caad8 105 5.Delta'da tam o fiyatta şu anda.4700 gibi bir fiyata da yapılır.Bütçeniz kadar bütçem olsa düşünmem bile.Cannondale sonuçta :eek: Karbon değil ancak Alu bir Cannondale çoğu karbonu utandıracak seviyede sonuçta
    Dediğiniz bisiklet müthişmiş yalnız :D beni dikkate almasanız daha iyi olur :D afedersiniz diyeyim

hüseyingürgah ve Berkay Filik bunu beğendi.
  3. Berkay Filik

Berkay Filik Üye

Adı:
    Berkay
    Seviye:
    @Uptown Cyclist yanıtınıza cok güldüm dalga amaçlı değil gerçekten cok güldüm allahta sizi güldürsün :) caad 10 olmadıkca ben cube kadrosuna daha cok güveniyorum sanırım görünüş acısından tabiki :) hemde cannondale 105 dedigim ultegra :) cok cok teşekkürler mesajınızdan dolayı :)))

4. EmreDurmaz

EmreDurmaz Üye

Adı:
    Emredurmaz91
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    @NeutralizeR
    Ayni sekilde 5000-5500tl civari bir butceyle karbon bir yol bisikleti alma dusuncem var benim de. Fakat döviz cok artmis durumda biraz beklemek iyi olur gibi geliyor kendi adima(ya doviz dusmeli ya da fiyatlarda indirime gidilmeli). Belirttiginiz model benim de listemde bir de Focus cayo 6.0(nakit 1900-1950 euro gibi bir fiyat almistim yanlis hatirlamiyorsam;euro 2.8 idi hatta) ve Ktm revelator 4000(dusuk ihtimal) var. Ilk tercihimse Canyon markali bisikletler ama onlardan biri olmazsa bu üc model benim adima agir basiyorlar. Focus'un karbon kalitesinin ust duzey olmasi beni cezbediyor. Yarismalarda kullanilan karbon kadroyla ayni bu alacagimiz bisiklet. Fakat basta dusuk seviyeli jantlarin daha sonra da gidon gidon bogazi sele borusu gibi konsept urunlerin degistirilmesi gerekecektir. Ktm'de ise kompenantlar fiyati icin gayet iyi(ki bisikleti 5200liraya taksitle veriyorlar) fakat marka Focus'un ve Cube'un gerisinde bence. Bla bla... Zor ve kafa karistirici bir sey secim yapmak;pisman olunmayacak bir secim yapmak.

Umarim tavsiyeler fikirler gelir arkadaslardan ve bizler icinde yeni secenekler ve dusunceler olusur. Konu icin elinize saglik... ;)

Berkay Filik bunu beğendi.
  5. Berkay Filik

Berkay Filik Üye

Adı:
    Berkay
    Seviye:
    @EmreDurmaz mesajınız acıklayıcı ve cok güzel , dediginiz gibi canyon bisiklet tartısılmaz hem görsel olarak hem kadro acısından cok üst seviye. Focus benimde radarımda fakat hani derler ya ilk görüşte bisikleti seversin diye cube gtc race de öyle bişey oldu bende fakat tabiki cok iyi karar vermek gerek ; focus , cube , canyon bu saydığımız kadrolar kendini kanıtlamıs tartısılmaz biraz görseline kacırıyoruz daha dogrusu ve gerçekten zor bi karar :)

EmreDurmaz bunu beğendi.
  6. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    @NeutralizeR Yanıtıma ben de güldüm ne yalan diyeyim :D saçma olmuş bayağı.Canyon neden düşünmüyorsunuz pekiyi?

7. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
  8. Semih Aydınlıoğlu

Semih Aydınlıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
  9. Hüseyin Külcüoğlu

Hüseyin Külcüoğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Dediğin bisiklet bu sanırım, bende düşünüyorum bu modeli fakat @EmreDurmaz 'ın da dediği gibi ya döviz düşecek ya fiyatlar da indirime gidilecek - gerçi her ikisi de zor gözüküyor. Yoksa alınacak bir bisiklet :harika: Kadro görüntüsü çok hoş, Cube kalitesi de tartışılmaz, donanım olarakta gayet iyi bir bisiklet.

EmreDurmaz bunu beğendi.
  10. Zekeriya Çab

Zekeriya Çab Forum Bağımlısı

Seviye:
    Specialized, fuji ve aslı bisiklette indirim var zaten şimdi aldın aldın okullar kapanınca zor hepsi yelkenleri kaldırır.
    Tavsiyem engineered alliminyumdan yana. 5000e karbonda var ama Anladığım kadarıyla alt seviyeyi satıp üst seviye uzun süre Kullanım için bakıyorsunuz. Specialized e 5 diye bir aliminyum satar birde fujinin a6 diye bir aliminyumu var bunlar nerdeyse karbondan üstün ve okadar bakım dikkat gerektirmez.

11. Berkay Filik

Berkay Filik Üye

Adı:
    Berkay
    Seviye:
    Bisikleti aldım arkadaşlar aslında bütçemi aşmayacaktım ama güzel bir indirim olunca olacaksa tam olsun dedim ve aldım 2015 Cube Agree Gtc Sl
    image.jpg