Önerileriniz...

ozan90

Üye
Tepki
1
Ben ilk önce kendi bisikletimden bahsetiyim . Benim bisikletim Beldeyama Traveller ama habire dökülüyor . 1 yıl sonra para biriktirip Sedona261 almayı düşünüyorum . Ben şimdilik 200 TL ye göre bir bisiklet arıyorum . Bu bisikletide idarelik olarak sürceğim bir bisiklet olsun derim . Şuan için aklımda Carrefour SA'daki Corvette Phyton ( 170 TL ) var . Yolda sürme amaçlı bisiklet arıyorum . Dediğim gibi bir sene sonra para biriktirip Sedona261 alıcağım .

...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Scudo

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Taksite girme imkanınız varsa salcanonun giriş modeli bir bisikleti var 360 lira fiyatı. Onu almanızı öneririm. Hiç değilse yeni bisikletinizi alacağınız zaman salcanoyu temiz kullanırsanız satıp paraya dönüştürme ihtimaliniz olabilir. Büyük ihtimalle o carrefourdaki bisikletten bir 5 - 6 kg hafif ve çok daha dayanıklı olur.

Bisikleti yeni bisiklet alırkende 160 liraya satarsanız uzun vadede yine 200 liraya bir bisiklet almış olursunuz ama markası corvette değil salcano olur :)

Kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: ozan90

mRt mtLu

Üye
Tepki
2
Ona O Kadar Para Vereceğine Bianchi Jump Almanı Tercih Ederim Çook Memnunum 290 TL Ye Aldım Özdilekten Hiçbir Sorunu Yok Bisikletin ;)

• Beğen
Tepkiler: ozan90