Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

önerileriniz..

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ali cihan çelebioğlu tarafından paylaşıldı.

1. ali cihan çelebioğlu

ali cihan çelebioğlu Yeni Üye

Seviye:
    mrb önümüzdeki bayram bi yegenime bisiklet hediye edeceğim elimde ekteki bianchi bi kadro var fotografta görünen diger parçalarda var ama çok eski, kalitesiz ve verimsiz... size sorum şu olucaktı yegenime yeni bi bisiklet mi alsam yoksa buna masraf harcayıp iyi bi hale mi soksam? bu işler için ayırabileceğim bütçe 200-250 tl arası değerleri yorumlarınızı bekliyorum..

http://img525.imageshack.us/i/bianchih.jpg/

2. Buğra Celayir

Buğra Celayir Kıdemli Üye

Seviye:
    200 liraya biraz ikinci el birazda sıfır yedek parçalar alarak kadroyu kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Kadro bence çok güzel yeni bisiklet almak yerine değerlendirilebilinir. Sabit parçalar kullanılabilir durumdaysa ( gidon seti, sele, sele borusu gibi ) gerisini çok kaliteli olmaz ama 200 250 ye rahat toplarsınız.

Kolay gelsin.... :)

3. Soner YAMAN

Soner YAMAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşında dediği gibi elindeki bisiklet gayet de iyi ve yeğenin kaç yaşında bilmiyorum ancak fazlasıyla iş görebileceğini düşünüyorum sorunlu parçası v.s. varsa değiştir ve bisikleti revizyonla güzelce temizlet sıfır gibi oluyor .

teşekkürler