Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önerileriniz...

Konu, 'Street & DJ' kısmında sevax tarafından paylaşıldı.

1. sevax

sevax Üye

Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle merhaba tekrardan aranızdayım...
    2008 model borlamı dün çaldırdıktan sonra yeni bir bisiklet almayı düşünyüroum...

Asıl olarak Street Yapacağım ama arada mtb olarak da kullanabilrim... bu senenin borlalarına baktım ama pek hoşuma gitmedi...

Yaklaşık 500' tlye %70 street %30 mtb için en iyi performansı hangi bisikletten elde ederim?

2. qatrio

qatrio Aktif Üye

Seviye:
    Zaten borla 100% Mtb bisikletidir.Street hal,nde kadro kırılır ve garanti dışıdır..Size bir tavsiyem var 500 ytl ye street e uygun işinizi gören bir kadro + maşa almanız sonra tekrar para biriktirip eksikleri alın inanın daha zevkli olacaktır.çünkü 500 ytl street için biraz az kalıyor :(. saygılar.

3. sevax

sevax Üye

Seviye:
    ya evet ama ben ilk başta binebileceğim biri bisiklet istiyorum daha sonra parçaları güzelleştireceğim... şimdilik mtb bile yapsam yeterli ama kadrosunu pek beğenmedim açıkcası çok fazla yol bisikletini andırıyor sanki hafif kare gibi olmuş kadro çok köşeli...

4. barışveçelik

barışveçelik Forum Bağımlısı

Seviye:
    200-250 türklirasına 2.el bir street kadrosu al kalan parayada idarelik parça al paran oldukça üst model parçalar takarsın..