Önerileriniz Lazım City Bike 1200 Lira

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
Evet daha önceden kaydolmuştum konu da açıcaktım ama aktivasyon maili nedense gelmediğinden açamamıştım :D

city bike önerisi lazım 1200 lira civari ekipmanda alıcam ondan tek bisikletin 1200 ü geçmemesi lazım :D

14 yaşımdayım

184 boy 72 kilo zayıf gibiyim :p

en az 2 sene kullanıcam

daha gelişme çağındayım boyum uzar baya ondan 29" alıcam

26 da olur aslında

aklımda

kron spx 750hd

sedona 341 (en çok karıştıran :D)

scott sportser 60

daha bisiklet önerebilrisiniz

sizce hangisi daha iyi :D

alcakken 2013 model mi alıyım?

Scudo

Serkan DERİN

Aktif Üye
Tepki
24
Murat kardeşim salcano'nun 2013 city sport 10 veya 20 modellerine bir bak derim. Benim çok hoşuma gitti.
Fiyat(donanım)-performans iyi gibi duruyor. city sport 50'yi gözümün önün de açtılar ve topladılar. Kadro açısı, boya kalitesi vb... gerçekten güzeldi. Ayırdığın bütçe ile pazarlık' da yaparsan rahatlıkla hem ekipman hem de bisikletini alabilirsin.

Ayrıca senin yaşıtlarının çoğu internet cafe vb... yerlerde zamanlarını öldürürken, bisiklet ile bu yaşta uğraşman çok güzel bir şey.... Kendine iyi bak kardeş.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
İlk arqk boy.kilo oranin super ikinci olarak specialized sirrus un alt modelleri 1500 tl falan pazarlik yaparsan ve butce artarsa olabilir donanim dusuk bisikletin ama sorun cikaracagini sanmam

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
arkadaslar dedikleriniz icin saol :D

yaklasik 1 aydir arastiriyorum salcanolari kimse onermiyo sizin gorusunuz ne

emircan hocam o bisikleti eskisehirde bulabilcegimi sanmiyorum benim dediklerimden hangisini onerirsiniz

Tepki
21
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben 2012 kasımdan beri salcano city sport 24 hds kullanıyorum, 28'' tekerlek çapı , 58cm kadro boyu var. Benim de boyum 1.86 ama 94 kiloyum :)

2 tane sevmediğim özelliği var; 1.si sele borusu ile sele bağlantısı çok sık gevşiyor, artık sıkmaktan ordaki demiri yırttım sanırım. O kısmını güzel yapamamışlar yada ben biraz ağır geldim; 2.si ise arka rublelerden en büyük 3.sünde zincir durmuyor, ya 4. zincire atlayıp duruyor. Bunun sebebi arka aktarıcının ayarının düzgün olmaması olabilir pek tabi.

Onun dışında memnunum. Frenleri iyi. Amortisörü de tatmin edici (şehir kullanımı için). Ben hissiyatını beğeniyorum. 993tl'ydi ben aldığımda Ankara red bisikletten aldım. Senin bütçen bunu aşıyor, bu sayede de kask, eldiven, forma, suluk kafesi, suluk vb. olmazsa olmaz ekipmanları da rahatça alabilirsin.

Keşke senin gibi, liseye daha yeni başlamışken bisiklet alabilseydim... Çok imrendim sana ;) Helâl.

Murat Saygin

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
@Ali İlker Topçu

saol hocam :D

zaten ben sık sık düşüp kafamı biyerlere çarpıp kaşımı yardığım için kaskı annemler alır :D kask gitti

eldivenim var

forma düşünmüyorum ben hoşuma gitmiyo bide o pedli taytlar var asla :D

geriside pek tutmaz sanıyorum daha üst bi bisiklet alıyım dedim bütçem daha yüksek olduğundan f/p değilde sırf performansa bakıyorum yani :D

saol hocam tekrar