Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Öneriler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sagir tr tarafından paylaşıldı.

1. sagir tr

sagir tr Yeni Üye

Merhabalar
    Yaklaşık iki ay önce Bianchi SLR 100 Flat bisikletini ikinci el olarak aldım. Bisikletin sürüş keyfi çok hoşuma gidiyor fakat sürekli olarak lastik patlaması sorunu yaşıyorum bu yüzden bisikletimle uzun mesafeli yollara çıkamıyorum. Bisikletin lastiklerini çıkarmak ve tamir etmesi zor ve ben de bu konuda açıkçası tecrübesizim. En ufak bir tümsekte neredeyse duracak kadar yavaşlamam gerekiyor. Her ne kadar sürmekten keyif alsam da sanırım yanlış bisikleti tercih ettim. Ama bisikletimi ancak seneye değiştirebilirim. Bu konuda bana önerileriniz nelerdir? Lastiklerim 23'lük daha kalın bir lastik takımına geçsem bir faydası olur mu?

Bir diğer önemli sorunum daha olacak. Bisikletle giderken arkama baktığımda mutlaka sağa doğru yalpalıyorum, gidona hakim olamıyorum. Acaba bu gidonda bir sorun olduğunu gösterir mi yoksa benim hatam mıdır:)

Şimdiden bütün arkadaşlara teşekkür ederim

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    O jantlardan kurtulman lazım. Tabi lastiklerden de. Jantlar kötü özellikle. Bendeki jantları vereyim diyeceğim de, kargo falan zor iş. Nakit lazım tabi bir de. :D