Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Öneri.!!! Set için...

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Mustafa Acar tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Malum olarak bisiklet toplamaktayım erdoğanlarda bir set gördüm sramin x9 seti havale ile 587 lira x9 set
    SRAM TRİGER X9 SET HİDROLİK DİSK FREN 9 LU
    [​IMG] [​IMG]
    VİTES KOLU: Sram X9 TRIGER
    ARKA AKTARICI: Sram X9 long-medıum-super short cage
    ORTA AKTARICI:Sram X9
    ZİNCİR: Sram Pc-951
    RUBLE: Sram PG-950 (11-32)-(11-34)
    AYNA KOL: Truvativ İsoflow
    FREN TAKIMI DISK: Avid Juicy 3
    ORTA GOBEK:Truvativ power Spline

Set hakkındaki görüşleriniz nelerdir verilecek paraya daha iyi bir set kurulabilirmi veya ona yakın paraya satılacak set...Biraz cazip geldi sram x9
    birde kurulacak bisiklet kron xc 2000 üzerine oturacak..xc bisikleti olacak onuda belirteyim...Hemen bbi kısa yorum yazarsanız sevinirim olumlu olumsuz bekliyorum yorumlarınızı..:D

2. Uğur Güneş

Uğur Güneş Üye

Seviye:
    güzel set fiyatta uyguna benziyor. Ben Bi ara baktıgımda fiyat 800 civarıydı düşmüş fiyatı. Almadan önce iyice araştırın derim. Mesela avid juicy 3 işinizi görecek mi?

3. Mustafa Acar

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    evet aslında şöyle kaba hesap bi topladım parça parça 740 lira fln ediyor..aynakol,göbek ve ruble+zincir pek kaliteli gelmedi özellikle göbek 20 lira aynakol bayağı düşük..alırımda bu gün yarın elimde kalır diye korkuyorum..:D
    avid 3 sanırım işimi görür..nede olsa başlangıç seviyesi..keşke avid 5 falan olsaydı..:D sırf o farktan dolayı bile aynakola razı olur alırdım..:D

4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu set ne zamandır benim de aklımdaydı. Ama içerisinde çok fazla gereksiz parça var. Alırken satıcı firma ile anlaşabilirseniz, üzerine biraz daha para ekleyip farklı aynakol, ruble ve zincir alınabilir. Avid 3'lerle de bir süre idare edersiniz, sonra yükseltirsiniz.

5. Mustafa Acar

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bilmiyorum sormadan bilinmez ama düşünsek şöle bi 600 lira vereceğim... 2. el daha güzel parçalar toplayabilirim sanırım.Ahmet abi gelsede askerden yavaşdan başlasak toplamaya..:D