Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Öneri lütfen

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Halil Attar tarafından paylaşıldı.

1. Halil Attar

Halil Attar Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti aldım ama ankarada muson iklimi olduğu için henüz tam anlamıyla çıkamadım ancak bir kaç şey sormak istiyorum

1) ilk gün 8km lik gidişi 40dk 10kmlik dönüşü ise 60 65 dakikada aldım
    2) 2.gün ise yaklaşık 15km gidiş oldu 60 dakika dönüşüde 75 dakika oldu 15km

yol durumuna göre süre değişiyor tabii ama süreler nasıl gelince sırtımdan ter boşalmış oluyor ama sadece ciğerlerde yorgunluk hissediyorum henüz ciğerlerimi açamadım kondisyon eksiğimi bu anlamda biliyorum :)
    ayrıca bayır çıkmak beni öldürüyor ki bizim eve dönüş oldukça sert yokuşlar içeriyor...
    yokuştan sonra bisiklet sürdükçe dinleniyorum gibi :)

eksiklerim nelerdir nasıl daha fazla kondisyon yaparım? günde alacğaım mesafe 15km civarında olacak(bu rutin olanı ekstra süreceklerim hariç okul ev arası min km yani) amacım kg vermek :) 3 beyazı kestim( un tuz eroin) :)

hepiniz benden tecrübelisiniz nasıl daha hızlı kilo veririm aynı mesafeleri daha hızlı gitmek mi?
    yoksa uzun mesafeleri de arada zorlamak mı bilemiyorum amerikan futbolu boks falan tamam da bu bisiklet olayı bambaşkaymış :D vallahi o eurosportta tur atan dayılara saygım çok fena arttı :)

Cyclist999 ve Mehmet Tavacı bunu beğendi.
  2. Mehmet Tavacı

Mehmet Tavacı Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Aynı durumdayız :)

3. Mehmet Ergene

Mehmet Ergene Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadans çalışmalısınız. forumda detaylı bir konusu bulunmakta sağlık bölümünde.