Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önemli olan kalp kırmamaktır!...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında SedatT tarafından paylaşıldı.

1. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Son günlerde forumda tam olarak nedenini bilmediğim olaylar yaşandı.Foruma yoğun emek vermiş bazı arkadaşlar ayrıldı, kilitli ilanların bir kısmı açıldı,bazı eski üyeler geri döndü...

"Foruma bir hareket gelmiş gibi.Ancak bu hiç önemli değil, önemli olan kalp kırmamaktır" diye düşünüyorum.Emeği geçen ve ayrılan arkadaşlara teşekkür ederim.Herkese kolay gelsin...

2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    İşte bizler de zamanında kırılan kalpleri kazanmaya çalışıyoruz.

35.000 kişi ile uğraşmak kolay değil. Bazı provakasyon yaratan üyeler oluyor tabi bunların da üstesinden geliyoruz.

Kurallara aykırı davranıp da atılan bazı üyeler yeniden üye oluyordu artık onun da önüne geçtik ve üyelik olayını yönetici seçimli yaptık. Böylece daha net üyelikler oluşmaya başlayacak. Üye arkadaşlara önemle ricamız profillerini ve bilgilerini eksiksiz yapsınlar.

Yine başka ricamız artık yok 2.el di yok sorunlardı gibi konuları açmayın. Siz bu tip konular açtıkça başka konular aksıyor.

Evet bazen eleştiriler iyi oluyor ama aynı şeyi özellikle yine aynı kişilerin defalarca demesi gündeme getirmesi altında başka şeyler olduğu anlamına geliyor.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

herkese iyi forumlar

3. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Değerli hocam ve saygı değer Sedat Abi ,bende emek verdim sende verdin herkesin emeği var.Ama bu kadarda germenin anlamı yok.Bende kendi isteğimle ayrıldım ama orada başka başka konuşup da kimseyi kırmadım veya argo kullanmadım..Ve çok "şükür" buradayım..

Herkese Emeğinden dolayı çok teşekkürler.İyi forumlar..

4. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ali merhaba,
    Forumda seni tekrar gödüğüme çok memnun oldum.Gözlerinden öperim kardeşim.

Not:Bu başlığı;"Foruma yoğun emek veren ve ayrılan,dedikodu yapmayıp gerçekleri söyleyen arkadaşlar ile şu an sorumlu arkadaşlar arasında kırgınlık olmasın " diye düşündüğüm için açtım.Gerisi teferruattır benim için.Herkese kolay gelsin.