önemli bir parça arıyorum

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
bazılırı için önemsiz olabilir ama benim için önemli bir parça arıyorum kilitli pedalın kalleri için ayakkabinin içindeki vidaları sıkıştırıldığı gemir parçayı arıyorum
(link)
(link)
sanırsam resmi yükleyebildim ayakkabının içinde kalar parçayı arıyorum yani

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Geçen ay Ankara Dechatlon mağzasında satıştaydı hala duruyor mu haberim yok ama.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Bende hiç kullanılmamış bir takım var. İstersen satarım.

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
bakabilirmiyim lütfen el altından malzeme satar gibi yapmayın ne varsa mesajın altına mümkünse resmi ile yükleyin

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Konuşma şekline dikkat edelim lütfen. El altından satılacak bir ürün değil. Ben bu işin ticaretini yapan birisi değilim, bu parçayı satıp para kazanmayacağım. Parça çok standart bir parça. Bende de fazla kullanılmamış bir takım var. İçinde vidası, pulu herşeyi var. İstiyorsan bana maliyet fiyatına veririm ama foto çekmekle sonra onu buraya yüklemekle uğraşmam.

özgürakbuz

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Canyon
SM-SH52 dostum bu model pedal kali aldığında içinden çıkıyor 330 35 tl felan bunlar.

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
kusura bakmayın ama ticaret böyle yapılmaz el altından tasfiride mecaz anlamdadır ticari bilginiz olsa saten böyle konuşmazsınızda benim orada kasteddiğim el altı kelimesi resim yüklemeyenlere sadece ürün var deniyor temsili bi resim konuyor sonra fiyasko resimle alakası yok

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar konuyu özel mesaj yöntemiyle yada telefon görüşmesiyle yapmanız gerekiyor bilgilerinize.....