Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde kulüp açmak için yardım?

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında memoguney tarafından paylaşıldı.

1. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ben O.M.Ü fen- edebiyat fakültesinde bulunmaktayım universitemizde bisklet kulubü bulunmamakta ve burada kulübü acmak istiyorum sizden yardım bekliyorum tecrübeleriniz ve debeyiminizle bana yardımcı olabileceğinize inanıyorum şimdiden tesekkür ederim

2. ozgurtex

ozgurtex Aktif Üye

Seviye:
  3. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim siz ege üniversitenin baskanımısınz ?

4. ozgurtex

ozgurtex Aktif Üye

Seviye:
    Hayır, Ege'de toplulukların yönetiminde bulunmuyorum, EBİT de dahil birkaç toplulukta üye olarak bulunuyorum.

5. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Özgürcüm açıklaman için teşekkür ederim :) Tüzük konusunda da yardım isterseniz bizim tüzüğümüzün örneğini yollayabilirim.

Lütfen bu işin peşini bırakmayın ve kurun topluluğunuzu. Bizler her konuda destek olmaya hazırız.

6. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    tessekur ederim cidden destege ihtiyacım var

7. ozgurtex

ozgurtex Aktif Üye

Seviye:
    memoyla tüzük işini hallettik emin ol bizimkinden de çetrefilli oldu :D
    bundan sonra bilgilendirme dosyasını hazırlayacaklar..

8. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    evet hallettik özgür beyle tüzük konusunu saolsun .. Derya hanım egenin nasıl bir çalışma yaptığı konusunda beni bilgilen direbilirmisinz ... bide yapmıs oldugunuz calımlar hakkıında video resim gibi seyler varsa iletirsenizde cok iyi olacak ve güvenlik konusun da nasıl uygulamalarızın var şimdiden tessekkur

9. CODE_NAME_XTR

CODE_NAME_XTR Kıdemli Üye

Seviye:
    yanlış hatırlamıyorsam bir kulüp vardı ama

10. Serkan Kes

Serkan Kes Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam.Bakınırken mesajınızı gördümde Adım mustafa kabasakal 19 mayıs üniversitesinde OMÜ-SAS adı altında bisiklet takımımız bulunmakta ama şu an sadece yarış amaçlı.Ben İzmirdeyim ve o takımın yarışçısıyım.Yarışçı aynı zamanda kulüp sorumlumuz Burcu hanımla bu konuyu görüşebilirsiniz.İyi günler

11. burcu_challenger

burcu_challenger Üye

Seviye:
    19mayıs üniversitesinde klüp arayan arkadaş, çarşamba ve perşembe akşamları okulumuzun fitness salonunda,eğitmenlik yapıyorum. gelirsen beni orada bulabilirsin. ilgileniyorsan tabi..

12. burcu_challenger

burcu_challenger Üye

Seviye:
    bu arada, fitness salonu, olimpik havuzda. danışmaya bisiklet takımı için geldiğini söyleyebilir veya benim adımı(burcu) verebilirsin. mayıs ayı için planlarımız var. aramıza katılırsan seviniriz.

13. derya.yildirim

Seviye:
    Merhaba, bu mesajı gözden kaçırmışım özür diliyorum.

EBİT yapılanması biraz farklı. Kendi bisikleti olanların yanında bisikleti olmayanlara da imkan tanıyabilen bir topluluğuz. Bunun getirilerinin yanında olumsuz yanları da olmuyor değil. Büyük bir sorumluluk aldığımız için üye alımları sırasında bazı prosedürleri devreye sokmak zorunda kalıyoruz. Eğitim ve sınav uygulaması yaptıktan sonra gezilerimize başlıyoruz.

Yaptığımız haftalık etkinlikler ile ilgili fikir oluşması için www.ebit.ws sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik ile ilgili sorunuzda sanırım toplu halde sürüş sırasındaki güvenliği kastettiniz. Sürüş sırasında eğitmen ve yardımcı eğitmen arkadaşlarımızla öncü, artçı ve yancılar olarak kontrol altında tutuyoruz. Burayı da inceleyebilirsin

Sormak istediğiniz başka şeyler olursa lütfen çekinmeyin.:in:

Sevgilerle.

14. derya.yildirim

Seviye:
    Şaşırdım :) OMÜ'nün bisiklet kulübünü izmir'den mi yürütüyorsunuz. Ne kadar yakınmışız da haberim yokmuş. Burcu Hanım bir ara uğrayacağım yanınıza:in: Ya da ben sizi bizim odamıza beklerim çayımızı, kahvemizi içmeye.

Sevgilerle.

15. burcu_challenger

burcu_challenger Üye

Seviye:
    merhaba, ben şu an OMÜ.de son sınıf öğrencisiyim ve 4 yıldır bu klüp adına yarışıyorum. 2,5 ay sonra -nasipse- okulu bitirip temelli olarak izmir'e döneceğim ve o andan itibaren OMÜ-SAS klübünün işlemlerini izmir'den yürüteceğim. yani, okul bitince klüp işleri bitmeyecek:in:

ben de sizlerle görüşmeyi çok isterim.aranızdan bazılarını, izmir'e geldiğim dönemlerde-antrenmanlar sırasında- görmüştüm.hatta 1 sorum olacak;
    mart ayında sahilevleri tarafında bir grupla karşılaşmıştık, sizlerden kimse var mıydı?

16. derya.yildirim

Seviye:
    Anladım. Ben de Ege'deki Olimpik havuzun salonundasınız diye heycanlandım bir an, profilde de İzmir görünce... :) Mart ayında sahilevleri tarafına giden ekipte ben yoktum fakat bizden de birileri olması muhtemel. Arkadaşlara sorarım ;)

Bu arada Mayıs ayı için yaptığınız programı festival tarihlerine göre yapmanızı tavsiye ederim:in:

17. burcu_challenger

burcu_challenger Üye

Seviye:
    sevgili derya, böyle bir organizasyon gerçekleştirmeniz çok güzel. sizi tebrik ederim. üni. den arkadaşlarla birlikte orada olmayı çok isterdim ama benim için bu çok zor.çünkü ben yarışçıyım ve yarışlarım olduğu için boş zamanlarımın hepsi antrenmanlara gidiyor(kaldı ki ona bile fırsatım olmuyor:( ). mayıs ayındaki planlarımızı da buradaki arkadaşların ricası üzerine yapacağım. bizim üni.den bir kaç kişiyi geziye çıkaracağım bir fırsatını yaratıp ve onlara bisiklet tekniği ile ilgili bilgiler vereceğim. tek başıma benim yapabileceğim şu anlık bu kadar.

yine de teşekkür ederim.sizlere kolay gelsin.

derya.yildirim bunu beğendi.
  18. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    sizin dediğiniz takım ben bir kulüp söylemiştim boyle bir kulüpte yok bir girişim de bulunduk beklemekteyiz suan

19. memoguney

memoguney Yeni Üye

Seviye:
    burcu hanım merhablar sizin bulusalım ben bir kulüp amaclamıstım sizin yaptıgınız etkinlerker yarış sanırm ama yardımınız ve destekleriniz alalım ben rektör yardımcısıyla görüşmeler yaptım

burcu_challenger bunu beğendi.
  20. fastest89

fastest89 Yeni Üye

merhaba bende ondokuz mayıs üniversitesi resim bölümü 1. sınıf öğrencisiyim üniverstenin mevcut kluplerinden hiçbiri bana hitap etmiyordu bisiklet klubü olmasını çok isterdim burdada böyle bir girişm olduğunu görünce ham atladım:D klup işi noldu :D yapabileceğim bişi varmı?