Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önce merhaba sonra ...Nerede satılıyor bu kronlar?

Konu, 'Kron' kısmında troy30 tarafından paylaşıldı.

1. troy30

troy30 Yeni Üye

İlk önce herkese merhaba; Ben Melih,
    Çanakkaleden foruma katılan henüz bisiklet sporu için çok fazla bilgi ve beceriye sahip olmayan biriyim. Genelde sedanter yaşantı ve yoğun iş temposu spor yapmama uzunca bir süre izin vermedi. Bu sürede aldığım fazla kiloyu hem atmak hemde hoş bir hobi sahibi olmak için bu spora başlamayı düşünüyorum.
    Şimdiden yardımlarınız ve paylaşımlarınız için sizlere sonsuz teşekkürler.

1-)Giriş seviyesi bir mtb almak istiyorum. 300 ile 400 YTL arasında bir bütçem var. Boy:1.85 Kilo:98+ :eek:
    tavsiyeniz ne olur?

2-)Forumu okurken bir çok bisiklet tavsiyesine yer verilmiş. En çok Gözüme çarpan
    Kron xaos . Nerden bulurum ben bu bisikleti?

2. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Selam aramıza hoşgeldiniz...
    Aradığınız nitelikte ve fıyatlarda bır cok model var .....
    kron,salcano,bıanchı modellerını ınceleybılırsınız. profesyonel olarak bıneceksenız aradıgınız fıyatların ustune çıkabilir..trek,drag,kron,salcano modellerının ust sevıye modellerıde vardır..
    www.yesilbisiklet.com

Bu lınlklerden yararlanabılırsınız..

saygılarımızla.......

3. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    merhaba;
    ilginize teşekkürler..PM'de cevap vermeye çalıştım ancak buradaki konuyu görmeden önce..
    PM'de de bahsettiğim gibi Korn 2005'leri piyasada bulmak zor.2006 modelleri bekliyoruz artık.
    ancak burada kişisel ihtiyacı karşılayabilmesi açısından www.yesilbisiklet.com sitesindeki amoeba'ları görmenizi tavsiye ederim. yaklaşık 15 yıldır bisikler kullanıyor olmama rağmen hiç 1.000,00YTL'lik bir bisikletim olmadı.yani kullandığınız bisikleti le dost olmaktır aslolan bizler için.benim de durumum sizden farkle değil.yoğun iş temposu sonucu değil bisiklete binmeye eve gitmeye bile motive olamayan kişiler için çok abartılı rakamlarla satılan bisikletlerin (maddi sınırlar olduğu varsayımı ile) gereksiz olduğunu düşünüyorum.

hâlihazırda aoeba hussar ayarında bir bisiklet kullanıyorum ve herhangi bir şikayetim yok.

amoeba hussar bu

özelikleri de sitede yer aldığı şekli ile
    Alüminyum kadro
    RST Capa T5 ön amortisör
    Acera arka vites
    Acera göbekler
    Acera V-Fren takımı
    Siyah jant telleri

eğer bisiklette binme amacınız benim gibi haftasonları dahi olsa biraz hareket etmek, bahsettiğiniz gibi fazla kiloları atmak için çabalamak ve üzerimizdeki negatif enerjiyi deşarj edebilmek için en sağlıklı yöntem olan spor yapmak ise...

bence bu bisiklet üzerinde durulabilir..konuda exper olduğumu iddia edemem..beraberce değerlendirebileceğimiz somut örnek olması açısından ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağını tahmin ettiğim için bu bisikleti öneriyorum...

4. troy30

troy30 Yeni Üye

sevgili arkadaşlar gösterdiğiniz ilgi için sizlere çok teşekkür ederim. Sanırım neye sahip olduğundan çok onu ne kadar tutkuyla kullanabildiğin fazlasıyla önemli. 1000-2000 euro yatırıp 1-2 hafta gezip sonra bir köşede çürümeye bırakacağım bir bisiklete sahip olmak yerine; gerçekten bu sporu keyifle yapıp yapamayacağımı anlamamı sağlayacak bir giriş sınıfı bisiklet alıp bunu değerlendirmek akıllıca olacaktır diye düşünüyorum.
    Benim için kıymetli olan fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

5. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Konu paylaşımı için biz teşekkür ederiz.
    Evet size yardımcı olabildiysek ne mutlu bize forum grubu olarak......
    Sizin dediğiniz gibi giriş sınıfı bır bisiklet alıp değerlendirmeniz daha keyif verici olucaktır..

Her zaman bekleriz görüşmek dileğiyle saygılar efendim.....

6. Metin

Metin Yeni Üye

Seviye:
    merhaba Çanakkaleli olman çok güzel eşimde çanakkaleli kron marka bisikletlerin satışını ve servisini yapıyorum çok hafif ,sağlam ve tüm parçaları shimanodur bekleriz

7. sedat

sedat Yeni Üye

Seviye:
    merhaba,ben forumun yeni üyesiyim aynı zamanda kron ve bianchi satıcısıyım beklerim.www.e-bisiklet.net