Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önce Çıralı, elde edemediler Şimdi Olimpos! Sahip çıkalım!

Konu, 'Outdoor' kısmında Kadir Altuntaş tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :( Arkadaşlar daha önce Çıralı ile ilgili konu açmıştım.Duydum ki,Milli Park sınırları içerisinde bulunan Olimpos Antik Kent'i birilerine peşkeş çekilmek üzere.

http://www.gazeteport.com.tr/haber/159371/olimposa-darbe

Ey 5 Yıldızlı Beton yığıncıları,Ey gözlerini Para hırsı bürümüş Sahilleri dolduran İşgalciler!.Lütfen!.Sahiller de Nefes alınacak yer bırakmadınız!.Dokunmayın Sahillerimize Dokunmayın Doğa'mıza..

Ayrıca İspan'ya da,şimdiye kadar yapılanlar yapılmış,artık Oteller 3-5 km.Sahilden uzak bölgelere izin veriliyormuş.

Teşekkür ederim.Sevgi ve Saygılarımla..

Not:
    Daha önceki konum ile ilgili haber.http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=96924&highlight=

2. alp değer tanrıverdi

alp değer tanrıverdi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kimse üzerine alınıp laf atmasın ama bize müstahak. Rixos ve MNG vb. peşkeş çekilen arazilerle ilgili haberlere ve yandaşlara gösterilen iltimas ve kayırmacılığa rağmen hala ölümüne destek verilenlerin hiç çekinmeden her şeyi yapma cesareti bulacağı aşikar. AOÇ nde ağaç bırakmadılar n'oldu? Akdeniz kıyı şeridindeki otellerin birçoğu kanuna aykırı şekilde inşa edildi n'oldu? Olimpos'u da işgal ederler, duyarlı bir kaç kişi çıkar tepki gösterir, vatan haini faiz lobisinin uşağı, şerefsiz ilan edilir, birkaç cop, tazyikli su ve gaz yer. Sonuçta yine hazretlerinin cepleri dolar.

3. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ne denir bilemedim, orada olsam destek için mutlaka yanlarında olurdum.