Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ön Maşa Çalışmıyor

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MAERKEK tarafından paylaşıldı.

1. MAERKEK

MAERKEK Yeni Üye

Adı:
    Mehmet Ali ERKEK
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaşlar Baroni marka çift amarsitörlü bisikletim var 3 sene önce kipadan 220 liraya almıştım . Üstünde mode marka amarsitör var fakat çalışmıyor normal düz demir parçası gibi birkaç kez hidrolik yağı ve pas çözücüyle denedim biraz çalışır gibi oldu sonra yeniden eski halini aldı . Bütçe olsa değiştireceğim ucuz yoldan bunu halletmenin bir yolu var mıdır? Ayrı yeten siz hangi maşayı tavsiye edersiniz . Teşekkür ederim şimdiden

2. mstfauckn

mstfauckn Yeni Üye

Adı:
    Mustafa Uçkun
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de benzer bi sıkıntı yaşıyorum yeni bi maşa alacağım ama bisikletime uygun maşayı nasıl seçeceğimi bilmiyorum yani şaft uzunluğu ne kadardır mili kaç cm'dir. Bu konuda bilgisi olan varsa yardım istiyorum ve kilitlenebilir 100-150 tl arası bir maşa tavsiyesi istiyorum bisiklet salcano ng650 26 V 2013

3. TayyipKARALİ

TayyipKARALİ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    bisikletinizin maşasının borusu capı aynı olmasi gerekir ve jant boyuna uygun maşa olduğundan emin olmanız yeterli
    not eğer maşa alıyorsanız borusu yuksekliğini de hesaba katın kısa borulu maşalardan uzak durun başınıza bella olur uzun alın kendinize göre kısaltırsınız

mstfauckn bunu beğendi.
  4. mstfauckn

mstfauckn Yeni Üye

Adı:
    Mustafa Uçkun
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye: