Ön kaldırma - kaldırımdan arka tekeri çıkarma

BF Okuru

Üye
Tepki
1
abi şu senin çektiğin videoların hepsini movie maker'da birleştirsene,hem daha güzel olur hem de biz ikinci video'yu izlemek için yarını beklemek zorunda kalmayız:D

Scudo

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Yaa doğru söylüyosunda internet cafeden internete giriyorum.Evdeki bilgisayarın usb girişi bile yok o kadar takoz bişey.Ya cafeye gelip direk yolluyorum nete videoları eğer arşivlenecekse bisikletçimin bilgisayarına atıyoz.Sonra cd dolduracak kadar olunca cd ye atıyoz.Eger yeni bir pc alırsam o zaman güzel bir video hazırlıcam zaten.Şimdilik bunlarla idare edelim lütfen :)

BF Okuru

Üye
Tepki
1
abi ben 30 sn'lik bi video hazırladım ama 3 gündür bir kişi bile yorum yapmamış,depresyona girecem.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=5336,youtube'ye attım,4.mesajda olması lazım.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilk başlarda bende korkuyordum ama artık arkadaşlarım bana tek teker diyorlar bisikletle güsel hareket yapmak istiyorsan mtbtr.com da teknikler bölümünde güsel şeyler var tavsiye ederim ön kaldırmayı ilk olarak normal ayakkabılarınla dene spd ler sakatlık çıkarabilir daha fazlası için cyclist_43@hotmail.com kütahyalı kron xaos lu :))))

exen

Daimi Üye
Tepki
44
avrupa yakasından denemek isteyen olursa zevkle yardımcı olurum onun gibi bir cok hareket konusundada tek teker üç km giden biri ve ön teker üzerinde dakikalarca zıplayan biri olarak benim için zevk olur bu arada yaş 34 sevgilerle

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@OguzKaganAslan

Bildiğim kadarıyla ön tekeri çıkardıktan sonra ön frene asılıp arkayı da savurtarak çıkaranlar, bisiklet cambazı adaylarıdır. :D
Bu işi bende hiç beceremedim, ve halen de kaldırıma çıkarken aslanlar gibi inip bisikletimi kucaklıyorum :p

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ya "bunny hop"la yada yavaşsam frensiz çıkıyorum...Ön frene gerek de yok ayrıca zamanla alışılıyor bu olaya pedala basınç ve yana çek! o kadar:D:D:D

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
ya bunu sorarak ogrenmekte ilginc geldi, kucuklugumuzden beri deneye deneye yaptigimiz seyler matematik diilki sorup ogrenilsin denemekten baska bir yolu yok ki

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
arkadaşlar ön kaldırıp gitmek için biraz yüksek vites kullanırsanız daha çok mesafe katedebilirsiniz arka kaldırmaya gelince ben firen kullanmadan yapıyorum vücut ağırlığınızı öne doğru verippedalların ikisinide aynı hizaya getirin ve ağırlığınızı öndeki pedala verin ayrıca bedala düz basmadan ayağınızın ucunu pedala 90 derece tutarak ayağınızla bisikletin arkasının kalkmasına yardımcı olun biraz pratik yaparak bunu çözersiniz :)

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
frenle alakası yok bunny hop dedıgımız olay bu onu cektıkten sonra yeterınce kaktıgını anlardıgın an vıcudunu one werıceksın zaten arka kendıgılınden kalkıyor ama zamanla bu kalkmanın yukseldıgını farkedeceksın ben ılk baslarda ck az denebılecek kadar cekiyordum sımdı banklara cıkıyorum ama zamanla ben yazın basladım calısmaya sımdı banklarla oynuyom:D

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
@goxelkurt

ewet bnde freen kullanmadan sadece vucudum ıle arkda kaldırabılıyorum on frenı sıksalarda yukselkbır kaldırma ıcın yıne vucut dervreye gırıyo herseyi yapmak ıcın bısıkletın ustundekı vucudu ıı kulnnamanız gerekır en onemlısıde kollarımızı

TEK TEKER

Üye
Tepki
1
Valla Ben İsmİmİ Bundan Aliyorum Tek Teker ÜstÜnde Sİze Garatİ 100 Metre Gİderİm