Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

On far onerisi

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında biozalp tarafından paylaşıldı.

1. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    gencler bisikletimi bugun aldim, donanim almak istiyorum on far alacagim, piyasada genelde gorduklerim direksiyon'a takilan turden, bense hemen lastigin uzerine takabilecegim bir model istiyorum, modern bir cizgisi olsun mumkunse, degisik dursun istemiyorum

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    O dedigin yere takabilmek için genelde camurluk üzerinde yer oluyor ve o sekilde monte ediliyor. Bisikletin nasıl bişe bilmiyorum ama yeni ürünler genel olarak led veya daha düşük enerji harcayan farlar dolayısı ile pil ile uzun süre kullanılıyor. Bu yüzden kolay montelemek ve her bisiklete uygunluk için direksiyon aparatları ile geliyor .

Sizin istediginiz modeller genelde eski tipler ve dedigim gibi camurluk üzerine yer varsa monte ediliyor. Dinamo ile calısmanın yanı sıra tungten 12 volt sarı ampullerle calısıtorlar.

Eger hem az enerji tüketen hemde istediigniz gibi bişe yapmak istiosanız bi sekilde yeni farlardan alıp kendiniz monte etmek için aparat türetmelisiniz diye düşünüyorum.
    Umarım istdginiz gibi bir ürün bulabilirsiniz.

Ayrıca yurtdısı çin den alısveriş yapıorsanız www.banggood.com ve www.buyincoins.com sitelerini önerebilirim ufak bisiklet aksesuarları için.