Ön far alacaĞim tavsİye lÜtfen

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ozan Güneri

Hocam peki kac gunde geldi elinize ve kargo parasi odediniz mi uygun geldi yedek olarak almak istiyorum bende kendime ama

Nokia 3310 cihazımdan Katakumpirik kullanılarak gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Oğuz
Scudo

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.359
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Veysel Uğur Sabuncu

yaklaşık 2-3 haftada geldi, kargo parası ödemedim.Fakat pil ve şarj cihazı aldım ayrıca.Siz AAA ile çalışan alırsanız şarj çihazı ve pil almanıza gerek kalmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Sabuncu
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Iyi aydinlatan bir far almayi dusunuyorum. 40 tl ye su gecirmeyen almistim fakat hic memnun degilim. Aydinlatmiyor sadece karsidan fark edilmemi sagliyor. Sizce (link) linkteki urun nasildir, isimi gorur mu. Fiyat olarak cok uygun gozukuyor. Dx de 50 dolar civari bu tarz lambalar. Fark var midir? Tavsiyelerinize acigim. Tskler

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
1
Bisiklet
Sedona
@Ozan Güneri

Ozan bey , gidon aparati icinde mi bunun? Yoksa ayri mi satin aldiniz

UtkuK

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Utku Karaarslan
Bisiklet
Cannondale
(link)

üstteki ürünü aldım, 14 günde elime ulaştı, gayet iyi aydınlatıyor, ayrıca birde 6 ledli olan lambamın gücüne yakın. Türkiyede kaliteli 18650 batarya bulmak zor olabilir (ben amerikadan aldırmıştım)

şimdi birde aşağıdaki üründen alacağım aliexpresste aynı ürün kargo dahil 9 USD, hem 18650 ile hemde 3 adet AAA pil ile kullanılabiliyor. Ayrıca kırmızı filtresi takılarak arka lamba olarakta kullanılabilr.

(link)

Tolga A.

Üye
Tepki
32
18650 zor bulunmuyor aslında, notebook bataryasında 18650 piller kullanılıyor. Ben de 10 tane mevcut elektronik sigara için kullanıyorum. Bu tür pillerin şarj olması ve kapasitesi gerçekten ayrı bir avantaj.

UtkuK

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Utku Karaarslan
Bisiklet
Cannondale
18650 piller lityum ion oldukları için dikkatli kullanmak lazım, kalitesiz olanlar ve akım koruma devresi olmayanlar yanma, patlama gibi istenmeyen olaylara sebep olabilir.
ben bunları kullanıyorum.

(link)

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
öncelikle merhaba.bu ürün biraz pahalı olabilir ama ışık gücü süperdir.bi arkadaşta vardı ışığı çok uzakları gösteriyor. işte link bi göz at :(link)

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
18650 piller candır. Satın aldıklarım harici eski ve bitik bir laptop bataryasından çıkarttıklarımı da kullanıyorum. Aydınlatmada şaşırtıcı bir şekilde idare ediyorlar beni. Sağda solda eski batarya bulursanız atmayın açın içini, değerlendirin pillerini...

• Beğen
Tepkiler: Bülent Oğuz
Tepki
1
Bisiklet
Sedona
Dx.com satilan markalar orjinal mi acaba? Nasil anlayacagim bir markanin clone olup olmadigini. Solarstorm hosuma gidiyor. Orjinal olani alabilecegim bir site var mi?

Atahan E

Üye
Tepki
0
@Çetin Güzel

Çok pahalı fakat videosunu izledim müthiş.

izlemek isteyenler için buyrun (link) Arabayla kapışırken güldüm baya :D

Yalnız insan düşünüyor alt üstü ışık yani bu kadar para veriyorsun bi yere düşse kaza yapsan gitti 200 küsür liralık alet. Benim içime oturmaz diyen arkadaşlar alabilirler bence.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dealextreme denilen envai çeşit malzeme satan sitede bombastik farlar var. Bataryası fardan ayrı takılan ultramega lümenli. En iyisi onlardır eksi artı 100 tl ye alırsın. Uydurmasyon ve pahalımasyon bisiklet farlarının yanına uğrama. Ateşböcekleri bile onlardan daha fazla ışık saçıyor. Alacağın far lümeni bol sıfırlı olan türden olsun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Lezyne Zecto Drive Pro LED
(link)
Bu ürüne bir göz atın derim.

Video incelemeler de standart model yani 80 lm. olan modeli incelemişler.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dostum yazını okumadan sadece başlığa bakarak balıklama yorum yaptım. Zaten farın kralını vede uygun fiyatlısını bulmuşsun, daha ne istiyorsun anlayamadım doğrusu.

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
http://img.tapatalk.com/d/14/05/08/9esevene.jpg eminönü'nde mısır çarşının 2 sokak arkasında, hasırcılar eczanesinin yanında watton marka lambamın türkiye distribütör'ü var 40 tl'ye almıştım... Ayrıca sarjlı pili, ev tipi ve araç şarj aleti ve gidon aparatı var. http://img.tapatalk.com/d/14/05/08/y2ezyna3.jpg

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Unutmadan. Aparat 360 derece dönebiliyor..

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Başka bir konuda az önce mesaj attıydım. Belki fikir sahibi olabilirsiniz. Şarjlı ve pil ve şarj ünitesi dahil fiyatı 37 lira.

http://www.fotoyukle.net/?di=35RQ

Burada lümen yazmıyor. Ancak aşağıda bulduğum aynı ürüne ait resimde 600 lümen deniliyor.

http://www.fotoyukle.net/?di=DX0C

Site adresi: (link)