Ön Bagaj Arıyorum

Doğa Can Yaman

Daimi Üye
Tepki
293
Bisiklet
Cesur
Merhabalar topladığım tur bisikleti için ön bagaj arıyorum ama bendeki maşanın ortasında yuvalar yok bagaj bağlamak için. Tek yuva çatalın ucundaki çamurluk yuvaları.
Yani aşağıdaki örnek resimde çatalın ucundaki çamurluk yuvası var sadece.

http://www.thetouringstore.com/TUBUS/Ergo/Tubus%20Ergo%20Fork%20Diagram.jpg

Bunların kitleri de varmış sanırım ama bilemedim ne alacağımı böyle bir şey elinde olan, satmak isteyen ya da anlayan birilerinin yardımını istiyorum. (link) sitesinde de sordum en öne çıkan cevap Tubus markası oldu. Önceliğim yurtiçinde çözmek o yüzden buraya yazıyorum. Teşekkürler :)

http://www.thetouringstore.com/TUBUS/Fit%20Solutions/Stainless-Lower-Rack-Adapte.jpg (link)

Scudo

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Doğa sana (link) şundan lazım, başka yerde bulamazsan buradan alırsın.

Doğa Can Yaman

Daimi Üye
Tepki
293
Bisiklet
Cesur
Evet onun aynısını markası farklı sadece -> (link)
Sanırım Timberline daha kaliteli ve daha ucuza gelebilir. Ama bunların bir dezavantajı var birincisi teker göbeğinden bağlanıyor olmaları, ikincisi de iki parçadan oluşması. Sağlamlık ve kullanım kolaylığı açısından kötüler yani.

Doğa Can Yaman

Daimi Üye
Tepki
293
Bisiklet
Cesur
Evet onun aynısını markası farklı sadece -> (link)
Sanırım Timberline daha kaliteli ve daha ucuza gelebilir. Ama bunların bir dezavantajı var birincisi teker göbeğinden bağlanıyor olmaları, ikincisi de iki parçadan oluşması. Sağlamlık ve kullanım kolaylığı açısından kötüler yani.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim gönderdiğim linkteki daha iyi, senin verdiğin linkteki göbekten olduğu için göbeğe direk yük daha çok binecektir ve göbeğin erken bozulmasına neden olabilir. Aynı modelin benzeri delta bisikletin sitesinde de var 2 çeşit onları da incele istersen ki bakmışsındır muhtemelen. Bu modeller aslında amortisörlü maşalar için düşünülmüş modeller ve göbeğe montelilerden daha iyidir, sonuçta maşada bagaj için monte yeri olan modellerle aynı mantıkta çalışıyor.

Doğa Can Yaman

Daimi Üye
Tepki
293
Bisiklet
Cesur
Evet bakındım en uygun timberline gözüküyor. Teşekkür ederim yardım için.

Tepki
11
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Ön bagaj arıyorum, ama istediğim modeli bulamıyorum.