ÖN-ARKA TAM BOY ÇAMURLUK ARIYORUM (26x2.00 için)

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Merhaba,

26" ön arka tam boy çamurluk takımı arıyorum. Lastiklerim biraz kalın (2.00) olduğundan seçeneğim oldukça kısıtlı gibi. City bike tarzındaki bisikletler için yapılan çamurluklar tam bir kapatma sağlamıyor. Daha çok Choopper tarzı (Schwinn v.b.) bisikletlerde kullanılan daha geniş çamurluklardan arıyorum. Veya bu kalınlıktaki lastikler için önerebileceğiniz başka bir çamurluk varmı?
Polisport türü sele borusuna takılanlar görünüm olarak nekadar çekici olsada benim için çok kullanışsız. Islak zeminden geçtiğim anda heryer su. %90 şehiriçi kullanıyorum. Bisikletim Dahon Jack. Sıfır yada ikinci el olabilir. Her tür kalitede olabilir yeterki işimi görsün.

Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. :)

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Ben de 28 '' tekerlekli kron tourer model bisiklete göre plastik olmayan ön arka çamurluk arıyorum...şu eski beldesanların üzerinde vardı geçmişte..tekerleklerin neredeyse (belki daha fazla) yarı çapını kapsıyordu...tekerlerlerin kalınlığı 1.40 slick

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Yağmur çamur altında iş dönüşü evde aynaya baktığımda suratımda Selahattin Alpay tarzı çamurdan benleri görünce tam korumalı bir çift çamurluk almak için yarın iz peşine düşmeye karar verdim...

Tepki
11
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
(Aynen) Ön arka tam çamurluk arıyorum. (26 mtb (sedona 711) için.) Sele borusuna takılanlar çok göze batıyor, yani yağmur çamur ihtimalini düşünürsek, ve yüzde verirsek çamurluklar yukarı doğru bir vaziyette ve fazla teferruatlı bence. O yüzden hem tam koruma sağladığı için hem lastiğe yakın bağlantılı olduğu için tercihim. Bu konuyu böylece güncelleştirmek istiyorum.

Birde, biraz konu dışı ama, bazı mtb bisikletler için arka bagaj bağlantı sorunu oluyor. Ben bir sitede arka bagaj gördüm, ve sanki yan bağlantıdan ziyade "iç taraftaki" yan yana dizilmiş deliklerden bağlanabilecek aparatı var gibi geldi bana. Linkini veriyorum... (link)
Bu bagaj, yandan deliksiz mtb bisikletlere bağlanabilirmi?