Ömür Boyu Garantili Kadro - El Yapımı Kadro

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Merhaba,

Cannondale'in ve Kron'un kadrolarının ömür boyu garantili olduğunu öğrendim. Ayrıca Cannondale'in kadrolarının el yapımı olduğunu öğrendim.

Sanırım bir sonraki bisikletim fiyat/performans'ı da göze alarak günün şartlarına göre hangisiyse onu seçmek olacaktır. Diğer markaların da bu tip al benilerini yazarsak güzel bir paylaşım olur kanısındayım.

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
El yapımı ve evladiyelik bir kadro isteyen (link) adresine gitsin. Amerika/Kaliforniya'daki Rivendell Bicycle Works şirketinin ¨Rivendell Full-Custom¨ kadrosu tamamen sizin ölçülerinize ve isteklerinize göre elde yapılıyor. Her bir kadroda onlarca saatlik el emeği var. Daha sonra dünyanın en iyi bisiklet boyacılarından olan Joe Bell tarafından boyanıyor kadrolar. Her biri ayrı bir sanat eseri ve 1,5-2 yıl bekleme listesi var. Ancak bu kadrodan edinen kişi bir daha başka bisiklet almıyor.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Selim Çam
hangi model Kron kadrolar acaba? Bende var bitane kırmıştım 2005 model. O garanti kapsamı içine girermi arkadaşlar?

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@betmo

şimdi betmo arkadaşım kadro yu sen nasıl kırdın kırmak var kırmak var yani bir mesala yüksek bir yerden atlarsın atlamaya bilmessin kadroyu kırarsın o senin suçun garantiye girmez ama daha iki günlük kadro kaldırımdan yavaşca ;) inersin çatlar kırılır o kadro da sorun var demektir garantiye girer fakat senin o kadroyu nasıl kırdığın önemli eğer kadroyu çarpar ezilirse o da senin suçun o da garantiye girmez .,, biraz daha nasıl kırdığını anlat daha iyi yardımcı olabilirim yada sonmez abi var kendisi bizzat cevap verebilir
bu arada bu anlattıklarımı çoğunu sonmez abiden öğrendimm:D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@betmo

eğer kadron kaynak yerinden kırıldıysa efor bisiklet le iletişime geç hemen değiştirirler şu ana kadar 3-4 kişinin böyle kadrosunu değiştirdiğine şahid oldum

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
arkadaşlar kadro arıyorum 14 yada 15 inç elinizde varsa yada bildiginiz bir bisikletcide varsa yardımlarınızı bekliyorum saygılar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tayfur

tayfur dostum yazılarını konulara yaklaşımlarını ayrıca cevaplarını pür dikat okuyorum abi çok güzelsin çok teşekür ediyorum çok hoşuma gidiyor kardeş konulara yaklaşımın ve cevapların saygıyla selamlıyorum