Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ölümün de böylesi...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Anıl Kuşaksız tarafından paylaşıldı.

1. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ölümün de böylesi...

Bisikletle makam aracının kapısına çarpıp yer düştü, gelen otomobilin altında kalarak öldü!

Konya'da, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Abdüssettar Yarar'ın makam aracının kapısına çarparak düşen bisiklet sürücüsü, başka bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
    Edinilen bilgiye göre, merkez Meram ilçesi Lalebahçe Caddesi Selbasan köprüsü yakınlarında Konya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Abdüsettar Yarar'ı evinden almaya giden şoförü Salih Y, Yarar'ın otomobile binmesi için kapısını açtığı sırada bisikletli Ali Küçükarıcılar aracın kapısına çarparak yola düştü.
    Bu sırada aynı yönden gelen Mustafa B. idaresindeki 42 FC 445 plakalı araç Küçükarıcılar'a çarptı. 3 çocuk babası olduğu öğrenilen 33 yaşındaki Ali Küçükarıcılar, olay yerinde hayatını kaybetti.
    Cumhuriyet Savcısı ve polis ekiplerinin incelemelerinin ardından mutfak malzemeleri satan bir iş yerinde çalıştığı belirtilen Küçükarıcılar'ın cesedi otopsi yapılmak için Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
    Kazaya karışan araç sürücüleri Salih Y. ile Mustafa B. ifadeleri alınmak üzere Lalebahçe Polis Merkezine götürüldü.

Raven_35, hacı, ugurcani ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    hemen her gün şehir içi trafiğinde karşılaştığımız ani kapı açma olayları hepimiz için birer potansiyel tehlikedir.
    defalarca başımıza geldi bu tür kapı açma olayları.
    gerek araçlarımızla yada gerekse bisiklet veya motorbisikletlerimizin üzerindeyken karşı karşıya kaldık bu durumla.
    halkımız dikkat ederek kapı açmayı nasıl ve nezam öğrenir bilemiyorum ama şu an için ocağına ateş düşen bir aile var.
    Allah c.c. kalanlara sabır versin ve arkadaşımızında ruhu şad olsun.

emrullah ve Ozan Güven bunu beğendi.
  3. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok kötü, benimde en büyük korkum, hiç yaklaşamıyorum, ve bu üzücü durum karşısında tanrıdan rahmet dilemekten başka elden bişey gelmiyor.

4. S.GUCLU

S.GUCLU Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hakikaten bu kapı açma eylemi ne zaman sona erecek çok merak ediyorum...Sonunda bir can almış olması ne acı...Söylenebilecek fazla bişey yok...Allah ailesine sabır versin...

5. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Allah rahmet eylesin :(

6. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    benzer olaylar hepimizin başına geliyordur herhalde öndeki araba geçiyo kapı felan açan yok ben geçerken çat kapı açılıyo sanki bisiklette bir araç değil bisiklete saygı duymayanların ... neyse kalsın

7. huseyin kılıc

huseyin kılıc Forum Bağımlısı

Seviye:
    çok kötü bi ölüm olmuş allah rahmet eylesin

8. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Allah, ölen arkadaşımıza rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.Çok üzücü bir olay.
    Allah bu milleti ıslah etsin.

9. fiveX

fiveX Yeni Üye

Seviye:
    allah rahmet eylesin .defalarca açılan kapılara yada aniden burnunu yola çıkaran araçlara çarptım . allah esirgesin hepimizi .

10. Fırat Ayanyan

Fırat Ayanyan Forum Bağımlısı

Seviye:
    ewet malesef ülkemizde çok bilinçsz sürücüler war aynı olayın benzeri benim başıma geldi sahil yolundayım bir bir araba kaldırımdan yola girecek bende bi araba ile yan yana gidiyorum sağ şettte araba ile kaldırım arasında sıkışmış gidiyorum o sırada salak adam hala yola girmeye çalışıyordu az daha paramparça olacaktım orda körmü bu adamlar anlamıyorum birde bile bile insanı sıkıştıranlar war bunlara ne demeli birde birden önümüze geçen ve frene basnlar bunlarla karşılaştığımda tek bir cümle kulanıyorum ........... çoc... napıyon sen sağına soluna baksana hayvan herif böyle admlara böyle davranılır genelde de bu adamlar ya taksici ya iett şöförler oluyor ölen arkadaşımızın mekanı cennet olsun ailesi ve sevenlerine Allah sabır versin

11. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    çok üzücü,allah rahmet eylesin,bunları yapanlar zaten akılsız,düşünmeyi bilmez insan yığınları...

Çağlayan bunu beğendi.
  12. omurkadir

omurkadir Kıdemli Üye

Seviye:
    Allah rahmet eylesin.Arkadaşlar kendimize güvensek bile trafikte kimseye güvenmeyelim.Her duruma temkinli yaklaşalım,kontrolü artıralım.

Çağlayan bunu beğendi.
  13. Erhan B.

Erhan B. Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    bu başlığı Konya kelimesini aratırken gördüm. Adı geçen genel sekreter benim liseden öğretmenimdir, daha sonra il kültür turizm müdürlüğü olmalı yanlış hatırlamıyorsam, orada müdürlük yapıyorken hatırlayan olursa "beyaz çorapla ayakkabının arkasına basarak konferans dinlediği için" görevinden alınmıştı.

14. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam konu 5.5 yıl önce açılmış baktınız mı?

Berke ve enes savaş bunu beğendi.
  15. Erhan B.

Erhan B. Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    evet baktım. benim bahsettiğim görevden uzaklaştırmada 5.5 yıldan daha eski mesele

16. Mehmet Satı

Mehmet Satı Üye

Seviye:
    allah rahmet eylesin bende çok üzüldüm.yapılacak şey bu tür araçların yanından gayet temkinli ve her an kapı açılacakmış gibi birde araca fazla yanaşmadan sakince yanlarından geçmek.

Çağlayan bunu beğendi.