Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Olmasını İstediğiniz Anılar.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Baki Berk Kayalar tarafından paylaşıldı.

1. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    * Alp Dağları' ndan bisikletle hızla inerken, bana gıcık olan eski okul arkadaşıma çarpmak. (Allah' ın dağında beni mi buldu bu çocuk ya dedirtmem) (olur olur, hayat bu)

* Yoluma dikkatsizce çıkan bir bayana bisikletle istemeden hafifçe çarpmak ve imkansız aşka tutulup kısa süre sonra evlenmek.

* Paralı otoyolda birinci şeritte araba sollamak. (solladığım aracın sürücüsünün yüzünün halini hayal bile edemiyorum,yüzü pancar gibi kıpkırmızı olur)

* Gevşek zeminli bir yolda araba sollarken tekerleklerimden fırlayacak bir kaç taşın solladığım arabanın açık cam/camlarından içeriye girmesi.

* Kışın metal çivili buz lastiği alırsam eğer onlarla gece kuru asfaltta zorunlu olarak kaydırma yapmam ve kıvılcım çıkartmam. (şehir içinde insanların arasında ne görüntü olur ama)

* Yerleşim yeri hız rekorumu 80'e çıkarmam. Şimdilik rekor Maşukiye' de 65 km..

* Bisikletli bir hayat arkadaşı edinmem ve bir tandemi evlilik töreni bisikletine çevirmem ve törenin yapılacağı özel trene onunla gitmem.

* Lokomotife bisiklet sokmam. (bu pek mümkün değil, gerçekten hayal. çok iyi tanıdığım bir makinist bile makine dairesine bisiklet sokmama izin vermez)

* Özel jantlar yaptırarak iki tekerlekli bisikletle rayların üstünden Haydarpaşa' dan gidebildiğim bir yere kadar gitmek. (bu maddenin gerçekleşme olasılığı bir önceki maddeden daha fazla olabilir)

KAMİKAZE bunu beğendi.
  2. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    * gün boyunca araba kullanan artislerden birinin yolda kalması daağın abşı olacak tabi birtek yoldan geçerken bana muhtaç olması :D:D:D:D

* arkamdan korna çalan hayvanlar için tır kornalı bir bisikletle sol çekmek :D:D:D

* traktörümle kızılcıklıdan (eskişehirin cool caddesi :D) geçmek ve herkezin şaşkın bakışlarında magandaları sıkıştırmak

* bisikletimle radara yakalanmak 130 yaparkene :D:D:D:D:D

Serkan Taşdelen bunu beğendi.
  3. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    *Aşagıdaki gazete haberini görmek isterdim. :)

DHA / Sivas

Sivasta 15 yaşındaki bisikletcinin arkasından korna çalıp taciz eden dolmuşçuya linç girişimi!

Verilen bilgilere göre kümbet - Şirinevler istikametindeki 58 u .. plakalı dolmuş şoförü 15 yaşındaki mustafa Sina karaoglu adındaki bisikletçiye trafikte korna çalarak ve sollamaya çalışarak Tehlikeli Anlar yarattığı sebebiyle sivas halkı tarafından dolmuşundan indirilip linç etmek istendi. Halkın bir kısmı "Hala bisikletçilere saygılı olmayan şoforler var. Hakediyor bunlar!" dedi. Bazı bilinçli vatandaşlarsa "bisikletçileri hala göremeyen sadece birkaç şoför var. Bunlar içinse şiddete gerek yok. Bu insanların bilinçlendirilmesi gerekir." fikrini savunuyor.

Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  4. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    süper..:in: :in:

5. SNkaraoglu

SNkaraoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Nerde o günleer! Bigün linç girişimin den önce bende girebilirim :)

6. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

on numara haber bende görmek isterdim:D

7. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Anlamayanlar varsa haberi arkadaşımız kendisi yazmış. Ben bile kanıyordum az daha :D