Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Olİmpİyatladayiz...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında mustafa şirin tarafından paylaşıldı.

1. mustafa şirin

mustafa şirin Üye

Seviye:
    Bisiklet Federasyonumuz yüzümüzü güldürdü 32 yıllık aradan sonra
    Şampiyonumuz Bilal AKGÜN 2008 PEKİN olimpiyatlarında ülkemizi temsil edecek. :D :D:D
    Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüpem yok şimdiden BAŞARILAR:D :D :D

Hasan Çağri bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Evet bu haberi çok güvenilir bir kaynaktan bugün ben de almıştım. Web sitesinde de olduğuna göre kesinleşmiş demektir. Nasıl yaptılar çok merak ediyorum. Sıralamadaki ilk 24 ülkenin milli takımları gidiyordu yarışlara, biz 25. ülke olmuştuk. Madem gidiyoruz, neden tüm milliler gitmiyor acaba?

3. gurol

gurol Onursal Üye

Seviye:
    UCI'nin ilgili haberi burada;
    http://uci.ch/Modules/ENews/ENewsDe...=/Templates/UCI/UCI5/layout.asp?MenuID=MTYxNw

Döküman da burada:
    http://uci.ch/Modules/BUILTIN/getObject.asp?MenuId=MTYxNw&ObjTypeCode=FILE&type=FILE&id=MzYzNjE&

Kriter1'e göre seçilen ilk 24 ülke içinde değiliz. 27. olmuşuz.

Kriter2'de ise Avrupa seçim dışı, zaten kıta şampiyonasında derece yapmadık.

Geriye bir tek dünya olimpiyat komitesinin ve UCI'nin inisiyatifinde gayret gösteren ülke olarak gitme ihtimali kalıyor. UCI resmi olarak bu ay içinde web sitesinden açıklar, nasıl olduğunu anlarız.

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Gidiyoruz ya en önemli olan şey bu... Artık olimpiyatlarda bir dal da daha ülkemiz temsil edilmiş olacak güzel olanda bu... Bakalım açıklanıncada nasıl gittiğimizi öğreniriz artık...