Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

olası sürekli anadolu yakası gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ulaş Apak tarafından paylaşıldı.

1. Ulaş Apak

Ulaş Apak Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar,

Umarım forum sakinlerinden "yeni gelmiş ayrık otluğu yapıyor" damgası yemem, lakin pazartesi veya salı günleri için yeni bir Anadolu Yakası sahil turu fikrim var.

Şöyle ki,

* Güzergah geleneksel çarşamba turu gibi Caddebostan'dan başlar, parkur aynı veya belki biraz daha uzun olur (örneğin Kartal'a kadar).
    * Yine dönüşe geçmeden önce uygun bir mekanda mola verilip soluklanılır.
    * Başlangıç saati 20:00 civarı olur ve geleneksel geziye göre biraz daha yüksek tempoyla, gidiş-mola-dönüş dahil en fazla 2 saatte tamamlanır. Şahsen 9-6 değil evinden, kimi zaman geceleri çalışan bir insan olarak makul bir saatte dönüp sonrasında çalışabileceğim bir tur özlemi içindeyim.

Uzun sözün kısası, yüksek tempolu ve nispeten kısa süren sürekli bir anadolu yakası sahil turu arayışında olan arkadaşların bu konudaki fikirlerini/eleştirilerini bekliyorum.

Ulaş

2. behcetatinc

behcetatinc Bisikletkolik

Seviye:
    Salı günleri Delta nın turu var, bilgi olsun diye eklemek istedim.

3. Ulaş Apak

Ulaş Apak Bisikletkolik

Seviye:
    bilgilendirme için teşekkürler, olursa pazartesi günleri olur o zaman.

4. Burak Meşe

Burak Meşe Forum Demirbaşı

Seviye:
    Pazartesi günleri bana uygun. Genelde izinliyim o günler. Gündüzleri biniyorum ama akşamda binebilirim. Çalıştığımda da katılmam mümkün. Yapılacağı zamanlar kesin bilgi ve iletişim kanalı bırakırsanız size katılırım.