Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi okunmuş kitap

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    her türlü okumak istemediğiniz kitabı yaptırdığımız odtü mezunları okulu için topluyorum. bana ulaşırsanız sevinirim.

mmlevent@gmail.com

2. feroden

feroden Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba.
    Bu iş için İstanbul'da temas kurabileceğimiz bir kişi veya adres var mı?
    Ve birde, her türlü demişsiniz ama, söz konusu kitaplar için belli bir çerçeve yok mu?

3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    şimdiye kadar ansiklopedilerden, edebiyat kitaplarına birçok kitap geldi. 1102 adet kitap oldu. bunların içinde mesela-kamasutra- kitabı da var. kitaplar
    http://www.100ytlye1okul.org okulunun kütüphanesine bağışlanacak. ama hepsi değil. kmasutra gibi kitaplar, ankarada sahaflarda değerlendirilecek. bir tek öss kitapları işe yaramıyor. onun dışında, mehmet metin levent adına
    gölbaşı PTT adresine gönderebilirsiniz. bana da haber verin yalnız. şu an,
    1102 kitap ve 56 lira kitap satışından gelir elde edildi. bilginize,
    mehmet

4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    merhabalar,
    3 haftada 1218 kitap toplandı. ilgili herkese teşekkür ediyorum. bu kitaplardan, 510 adedi Ayaş Sadullahpaşa ilköğretim okuluna iletildi. 400 kadarı kağıt geri dönüşümüne gidecek kadar eski veya güncelliğini yitirmiş kitaplardı. 300 kadarı da -ki içeriği cinsellik, siyasi vb kitaplardı- 500 liraya sahaflara satıldı. bu para www.okulayuzverin.org adresindeki okula yatırılacaktır. ilginize teşekkürler.

5. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    ilköğretim çerçevesine uymayan kitapları sahaflara sattım. çerçeve yok evet. sonuçta kitap okunmadıkça işe yaramaz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.